Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/23/2012 09:10:00

heh eferin, en azindan soz dinliyorsun :)

01/23/2012 09:10:00

özgecim, sanırım güçlendirme evresinde de kilo verilebiliyor. heroina 2 kilosunu güçlendirmede verdiğini söylemişti mesela. bence artık güçlendirmeye geçebilirsin. güçlendirme, kitabı okumadım ama, normal bir diyet düzeni gibi sanırım. hem haftada 1 gün de atak var di mi. vücudun dengeleyecektir ;) ben de bu aralar, 1,5 kilom kalmasına rağmen, güçlendirmeye geçsem mi diye düşünüyorum. yaptığım ufak tefek kaçamaklar da bu yüzden.

01/23/2012 09:11:00

evet guclendirmede de kilo veriliyor kalanini guclendirme ile verebilirsin ozge. gec bence. bir tane de guclendirme evresinde insan olsun aramizda da moral olsun bize :)

01/23/2012 09:12:00

yok valla ben tartıda 55.0 ve hatta 54,8 i görmeden seyriden çıkmam arkadaş. Ondan sonra :)))

01/23/2012 09:14:00

neşe +1 :) özge gel anlaşalım orta yolda, 57'de güçlendirmede ol :P nasıl olsa yine gider kilolar ;) 55'e de düşersin. havalar ısındıkça dışarı aktivitesi de artar bak, kilo verimi daha kolay olur.

01/23/2012 09:19:00

cık rahat edemem valla elvan.

ama söz abartıp o kilodan sonra devam etmeyeceğim.

sabahları tost yemeyi bende özledim :)

01/23/2012 09:48:00

ozge ayrica su dukan ekmeginden yapmayi bi dene. cok kolay ve pratik bir tarif o. ben de usenmistim ilk baslarda ama bir kez yapinca nekadar kolay oldugunu gordum. 

incecik yaparsan tost ekmegi olarak da kullanabilirsin. 
ayrica sindirim sitemi icin mutlaka tuketmen lazim yulaf kepegini.

01/23/2012 09:50:00

kullanıyorum kepeği ben. genel olarak çorbada, köftenin içinde yemeklerin üzerine serperek.

ekmek yapmaya üşeniyorum resmen :))

01/23/2012 09:52:00

özge gözünü seveyim şu bazlamayı yap, elde çırpıyorsun çok kolay.. sonra ekmeğin de kolay olduğunu görüp yapacaksın.. hele ki senin neler yapabildiğini bilirken bu üşengeçliğini anlayabilemiyorum

01/23/2012 09:57:00

ben ekmek yapmiyorumu kepek kullanmiyorum olarak anlamis olabilirim. ama ekmegi dene 5 dk.lik bisey gercekten cok cok kolay

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...