Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/23/2012 15:25:00

normalde iradeli ve azimli olarak tanımlayamam hiç kendimi. aldığım kararlar yarı yolda kalır sonu gelmez.

türk gibi başlar türk gibi bitiririm her daim. bu sefer bana ne oldu bilmiyorum. bu kadar dayanabileceğimi ve bu hale gelebileceğini hiç tahmin etmedim. 

kaçamaklarda hiç gözüm kalmadı, canım hiç acayip birşeyler çekmedi (fransadaki roze hariç ama onu da içmedim)

içemezdim, yıllardır süren bu işi bitirmek istedim.

şimdi ise geri almaktan çok ama çok ürküyorum. 

bakalım neler olacak! 

01/23/2012 17:20:00

126 kilo olan bir arkadaşım 6 haftada dukanla 104 kiloya düştü. Uzun zamandır görüşmüyordum ve görünce şok oldum. Hemen bir dukan kitabı aldım veeeee aranızdayım. Benim de kilom hayli fazla. Yazmak bile istemiyorum. Bu gün atağımın ilk günü ve bu zorlu süreci sizlerle paylaşmak bana güç verecek. Naaalor beni de aranıza alın. 

Sevgiler
Açlıktan uzayan Yeşim

01/23/2012 17:23:00

yesim atak bana gore en zor evre.  kac gun yapacaksin? hesapladin mi?

burda umutun_annesi'nin yazdigi uc gunluk atak menusu var, fikir alabilirsin. 
kolay gelsin.

01/23/2012 17:25:00

ozge psikolojik olarak hazir olman gerekiyordu sanirim. senin icin dogru zaman bu zamanmis.

bir de benim kendimde gozledigim su oldu: ilk zamanlar ck zorlandim. simdi duzenim bu oldu. cok fazla diyetteymisim gibi hissetmiyorum. hele ki sp gunlerinde. ilk donem atlatilinca arkasi devam ediyor bi sekilde . 

01/23/2012 20:20:00

valla arkadaşım tam gaz girdik bu işe sonumuz hayrolsun. Ben 10 gün dedim ama bakalım dayanabilcekmiyim. Yanlız bu diyet bittikten sonra vejeteryan olacağım kesin. Daha önceki diyetlerimden bilirim. Bir diyetimden sonra 5 sene boyunca elma ve maden suyu görmeye bile tahammülüm kalmamıştı. Bir de şeyi sorcam kitaptaki sos tariflerini denedinizmi biraz eti çekilir hale getiriyormu?

01/23/2012 21:13:00

Rabia ben10 gun dedim demekle olmaz. Dukandiet.com a girip yasina kilona ve saglik durumunagore olan testi yapman gerekiyor.

01/24/2012 06:55:00

-400le geldim.. bu hafta bitmeden +2000i eritmiş olucam.. hadi afet sen de takıl peşime son alınanlar zaten çoook kolay gidiyor hadi bakiiiiiiiim ;)

01/24/2012 06:58:00

selam bige tebrikler

dünki + dan sadece 300 gr kaldı bende de.ama bende bi süprüz gelişme oldu dün regli oldum.geçen ay 30 da olmuştum bu ay erken oldu acaba onunda bi etkisi varmıdır vücudun su tutması gibi falan.

01/24/2012 07:02:00

olmaz olur mu fatmacım ya... demek ki senin +larının hepsi adet dönemi +sıymış...

hadi bakalım kaçamaklı kaçamaksız bırakan bırakmayan herkes bi nefes alsın kendine gelsin hemen -'ye dönüyoruz

01/24/2012 07:49:00

57,1

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...