Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/24/2012 07:51:00

anam! anam! anammmmmmmmmmmm püüüüüüüüüüü maşallahhhhhhhh

yaptın mı ekmek, bazlama bi şi?

01/24/2012 07:54:00

yok valla yapamadım ve hatta direksiyon dersi uğruna açlıktan ölecektim dün. eve geç gittim kuzuyu uyutuyorum ama karnım gurulduyor, gözümün önünden börekler kısırlar spagettiler filan geçiyor o kadar açım,

uyumadı sıpam sonra su içmeye gidiyorum diye kaçıp diyet kaşar ile bir bardak süt içtim neyseki doydum.

süt tozu bulayım yapacam bazlama neyim. ama bu ara sebzeyi aksattık sürekli protein oldu neredeyse. 

01/24/2012 08:02:00

İnanılmaz birşey tartıldım ve 1300 gram vermişim. Harika bi motivasyon. Yanlız dakka bir gol bir hemen kabız oldum bakalım nolcak. Umutun annesi benim kilom çok fazla yaşım da 36 ve bikamyon yanlış diyet yaptım ömrümce... O nedenle 10 gün paklar beni dedim. Ama yinede siteye girip bi hesaplama yapıyım dediğin gibi. Öte yadan öğlen yediğim tavuk o kadar midemi bulandırdıki akşam hiçbişey yiyemedim. Sanırım bu diyetin sırrı bu tiksindirip yedirmemek:))

01/24/2012 08:05:00

umarım hergün vitamin almayı aksatmıyorsunuzdur!!!

01/24/2012 08:05:00

rabiayesim.. benim de kilom aşırı ve 37 yaşındayım ama bana 6 gün atak vermişti dukan amca ;) lütfen kitaba uygun git zaten sonuç alacaksın merak etme

kabızlık için doğadanın elma chrome form çayı var, o çözer sorununu
yulaf kepeğini de ihmal etme
bir de dün başlamadın mı diyete? bir günde hemen kabızlık demeyelim adına, burada kimler kaç gün çekti :))

01/24/2012 08:09:00

nihayet 62,9 kg. dunkunden 200 gr. eksik olsa da uzun zamandir 63 kusurlerde kalmistim. 62... li birsey gormek pek motive etti.

ozgecim sut tozunu bekleme dukan ekmegine gerekmiyor. yulaf ve bugday kepegi ile yapiliyor ekmek.

01/24/2012 08:12:00

özgeeee, nettin sen :) maşallah ya. güçlendirmeye çok az kaldı deseneee. çok sevindim senin adına :)

rabiayesim, çok güzel vermisin tebrikler :) kabızlık için elma krom çayı evet. ama çok sık tüketmemeye çalış, tembelleşmesin bağırsaklar. ben 2 günü aşarsa eğer 3. günde elma krom çayı tüketiyorum.

bige, fatma size de tebrikler :)

ben tartılmıyorum wc.ye çıkmadıkça. bugünlerde tam kuralı kuralına da uyamıyorum diyete. güçlendirme evresini okumam lazım. belki ona uygun gitsem yine daha iyi olacak ama kendi kafama göre şuan :S

01/24/2012 08:42:00

-300 de benden gelsin. 68.5 olmusum bugün. 1.3 kilo sonra tam 10 kilo vermiş olacağım. Haftaya bugün 67.2 diye yazmak kısmet olur belki :)

Bir ara ben de kaçamakları arttırmıştım şimdi toparladım kendimi :) Artık verdiğim kilo farkediliyor. İnsanlar itlifatlar ediyorlar ondan yelkenler inmek üzereydi. Bir de hormon almaya başladım bir rahatsızlığım için iştahımı kapadı ama çabuk acıktırıyor. Yani iki bir şey yesem doyuyorum ama iki saate canım yine bir şey çekiyor.

Ozge masallah masallah. Gerçekten hiçbir şey kalmadı artık güçlendirmeye göndereceğimiz heroinadan sonra ikinci sen olacaksın.

Yesim sen de hoşgeldin aramıza. Elma krom çayı evet iyi geliyormuş. Onu kullanabilirsin ama Bigenin de dediği gibi bir günde kabızlık denmez ona. Biraz daha bekle.

01/24/2012 11:34:00

Özgem maaşallah;) Ben Dukanda ilk reglimi oldum hayırlı olsun:) düne göre değişme yok 67,3 deyim... centrum a devam...hastalık döneminde de iyi geldi vitamin

01/24/2012 12:44:00

Elma krom hemen edineceğim çok teşekkürler. İlknur saol hoşbuldum ben burayı baya... 

Umutun:annesi biraz önce dukanın sitesinde söylediğin testi yaptım evet 6 gün çıktı benim atak süremde. Onunla birlikte ancak 10. ayda istediğim kiloya düşebilcekmişim. Buda beni biraz üzdü. Arkadaşımdan gördüğüm kadarıyla daha hızlı gitmesini umuyordum. Neyse artık sabırsızlanmanın bi anlamı yok. Yıllardır bu yükle yaşadığıma göre bu yükü biraz daha taşıyabilirim. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...