Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/25/2012 14:24:00

ilknur ve rabiayesim tebrikler, diğer arkadaşlarım sabır, alınan da gidiyor bir süre sonra...

....

arkadaşlar ya, ben güçlendirmeye geçmek istiyorum artık. kitabım arkadaşımda :( isteyemiyorum. yani ne bileyim ondan hareket bekliyorum biraz da. şimdi http://www.dukandiyetim.com/dukan-diyeti-guclendirme-evresi sitesinde azbuçuk okudum anladım. buradaki bilgiler yeter mi?

bu arada 9 kilo verdim toplamda. 10 kilo vermem gerekiyordu (3 gündür tartılmıyorum almış da olabilirim :S) 1 kilo için de artık kalsın diyeceğim. güçlendirmede giderse gider artık napayım.

düzenime de alıştım aslında, ekmek yok şeker yok, yağ yok... alır mıyım diye de korkuyorum bir yandan. günde 2 dilim ekmek, 1 porsiyon meyve, haftada 1 öğün nişastalı ve 1 öğün de ödül yemeği ekleniyor güçlendirmenin ilk yarısında... ekmeği yersem alacağım hissi var :S şu son 1 haftadır da çok düzenli gittiğimi söyleyemem, sp-p günleri karıştı gitti... makarna da yedim, zeytinyağlı salata da... son 1 haftada almadıysam sonrasında da almam diye düşünüyorum bir yandan. amaan... karmaşık bir durumdayım.

01/25/2012 14:26:00

ekmek tam buğday olacak, yulaf kepeği alımı da devam... meyveler narenciye tarcih edilebilir...aklıma gelenler bunlar elvancım

01/25/2012 14:28:00

evet, bunlar da yazıyordu linkte. işte içimde alır mıyım korkusu var.

01/25/2012 15:56:00

Evet bu korku acayip sarıyo insanın içini. Ama dukan amcanın önceden uyarması çok hoş. Gerçekten de ben eksi sıkı diyetlerimde 20 kilo verdikten sonra bırakır bırakmaz ilk bir haftada 7 kilo aldığımı bilirim. 3, ve 4. etapları da eksizsiz uygulıycam kararlyım kaç kilo verirsem veriyim. 

Zamanında Ali Sezen çılgınlığına kapılıp günde üç meyve ve 12 sodayla ancak haftada 5 kilo vermiştim. Ve ilk kez bu kadar yiyebilip de bukadar hızlı kilo verdiğimi görüyorum. İnşallah böyle gider çok azimliyim. utanmam inşallah ya:(((

01/25/2012 16:42:00

rabiayeşim tebrik ederim arkadeaşı.gayet güzel 3 gün atakta dvamıda gelir gelecekte korkma.benimde vermem gereken çok kilom var.birbirimize destek olarak aşaağımıza inanıyorum.tabikide yeme alışkanlığı eskiye dönerse giden kilolar geri gelir çünki karbonhidrat ağırlıklı ama artık nasıl besleneceğimizi öğrendik biliyoruz gelemeyecek giden kilolarımızşimdiden sana da sabır ve kolaylıklar diliyorum.

01/26/2012 07:05:00

günaydınnn herkese..

-200 le motivemin zirvelerindeyim :)
ay maşallah diyeyim.

bugün 10.gün ve şükür sıfır kaçamakla devam ediyorum.

hepimiz için güzel bi gün olsun inş :)

01/26/2012 07:15:00

-100'le geldim :) şükür almamışım... böyle devam edeceğim, hatta güçlendirmeye geçeceğim. yarını protein günü ilan ettim. bir süredir sp gidiyordum da.  haftaya da düzenli bir program oluşturacağım inşallah. güçlendirmede de 1 kilo gitse daha ne isterim ;)

26.11 : 70,5
26.01 : 61,4

01/26/2012 07:21:00

günaydııııııın iki gün -600... +2000'imin 1000i gitti kaldı 1000 daha... demiştim di mi haftasonuna kadar o 2000den kurtulurum diye :))))))

01/26/2012 07:24:00

elvan süper :)

benim duruma çok yakınmış seninki de.
dukan amca bana da 2 ay diyordu.
senin de öyle olmuş sanırım.

seyirde 1+1 mi uyguladın,düzenli olduğun zamanlarda yani :)

01/26/2012 07:33:00

-/+ 0

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...