Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/26/2012 08:06:00

-15 kg once ,sonra...
ilk foto tam diyete baslama tarihi degil,ama diyete basladigimdaki durum da yaklasik oleydi..

01/26/2012 08:15:00

tiryakianne sağolasın :) 1+1 yaptım hep. kaçamak yapmadım hiç. light puding kaçamak sayılırsa :P şu son 1 haftadır azıcık sapıttım o da öyle abartı değil, yine eski, diyetten önceki yediğimden çok çok az yedim. ama yine de verdim ;)

benim aslında 2 hafta daha var görünüyor. yine düzenli devam etsem 60a inerim sanırım. ama yeterli bu kadarı da diye düşünüyorum. güçlendirmede de veriliyor çünkü ne kadar serbest olan yiyecekler çoğalsa da, yine bir kısıtlama içindesin. yalnız hareketi arttırmam lazım...

01/26/2012 08:16:00

duygutipi, baya farketmiş ama. göbek gitmiş bir kere, basen ve bacaklar da incelmiş. süper olmuşsun :)

01/26/2012 08:16:00

wooooooooowwwwwwwwwww duygu!!!!!!!!!!!!!! harikasınnnnnnnnnn

01/26/2012 08:21:00

duygu çok çok yakışmış sana yeni kilon :))

elvan, bu güçlendirme işi beni de çok düşündürüyor. hazırsın bence sen, başlamak iyi gelebilir.

Ben aklımdan şöyle geçiriyorum, benim eşim de dukan yaptığından evdeyken ve haftasonları mecburen sp veya p olur zaten. serbest tek öğünümü hafta içi cuma öğle veya arkadaşlarla çıakrsak cuma akşam diyorum.

nişasta için patates pirinç makarna vs den bir süre uzak durup lahmacunu ekleyeyim tek öğlene diye düşündüm. 

ekmek hakkımı sabahları tost ile kullanmayı düşünüyorum. Bazen yarım simit-eski kaşar da olabilir sanki.

meyve işte o meyve, en çok özlediğim. sanırım ilk meyvemi törenle yiyeceğim :)) çok özledim.

01/26/2012 08:22:00

bu arada +100 :)) dukanın bitmek bilmeyen oyunu mu buuuuu :))

01/26/2012 08:23:00

bizi bırakıp gitmeyesin diye :P

01/26/2012 08:28:00

:)) ben meyvenin eksikliğini hiç çekmedim iyi mi. eşim meyvesiz olmaz, bırak diye baskı yapıp durdu. kendinin başlamama sebeplerinden en önemlisi de meyve.

aklında programlamışsın, güçlendirmeye geçmen kolay olur senin de ;) eşin de yanında destekçi ya, protein günlerini birlikte halledersiniz. aksatma olayı da olmaz.

ben de şöyle yapmayı düşünüyorum, perşembe bizim komşularla toplanma günümüz :P ödül öğünümü o güne saklamayı düşünüyorum. cuma günü protein günü. ekmek hakkımı sabahları kahvaltıda kullanacağım.

yulaf kepeğini de gün içinde kurabiye, poğaça veya tatlı tarzı olarak tüketeyim diyorum. hamurişi isteğimi de bastırır.

nişasta için duruma göre değişiklik gösterebilir :) lahmacun fikri güzelmiş bu arada.

01/26/2012 08:32:00

yulaf kepeğini güçlendirmede tatlı-kurabiye haline getirmek benim de aklıma yattı elvan bak o da iyi fikir.

şu limonlu kurabiyeyi bir yapmayı başarsam zaten...

01/26/2012 08:35:00

özgenin güncelleme sini görünce bugün evde hazırladığım kahvaltımı sen unut evde gel :(

açlık belası ufak tefek bi poğça buldum malesef onu yedim..

duygu maşallah çok farketmiş güzel olmuşsun tebrik ederim.

elvan , betül tebrikler sizede - lerin devamını dilerim.

ben regli dönemindeyim bugün kımıldama yok bende dünde çok dikkat ettim ama malesef.reglinin geçmesini bekliyorum.

yulaf kepeğini tüketmiyorum 2 hafta kadardır.

öğlen yemekte de Allahtan tavuk varmış yırttım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...