Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/28/2012 08:40:00

Evde tek başına spor yapma fikri, bi de eteğinde çocuklar çok zor geliyor.Bi de iyice bi hamlama durumu var .Ama bir iki güne kalmaz alışıyorsun bacım.Bi hedefe kitlenip yapılınca oluyormuş.

Ben önce 15 dk. bi koşuyorum.Sonra 100 tane ip atlıyorum.150 ye çıkardım.Ondan sonra yoga-plates karışık hareketler.Tabi özellikle üst beden hareketleri yapıyorum.20 mekik.En son şu 5 tibet hareketiyle bitiriyorum.İlk günler 30 dk. zor ediyordum.Şimdi 45-50 rahat rahat yapıyorum.Ya inanır mısın böyle kendimi salmaktan boynum kısalmış gibiydi.Platesin faydaları şimdi güzel oldu:)

01/28/2012 08:42:00

4 gün atak yaptım Rabia

01/28/2012 08:50:00

Ben seyirde daha güzel kilo verdim.Sizde de öyle oldu mu?

01/28/2012 08:56:00

atak 6. günüm ve sadece 3400 gr verebildim. Kişiden kişiye değişiyor, Çok kilo verdi dediğim arkadaşım acayp hırslı 3 haftada 11 kilo vermiş ama şöyle: atakdayken yumurtanın sarısını bile yememiş sadece akını yemiş tavuğun sadece göğüs kısmını yemiş. Seyire geçtiğinde ise sebzeleri çok sınırlı yemiş bir öğünde bir patlıcan başka bir öğünde bir kabak gibi.

01/28/2012 08:56:00

evet rabiayeşim sabır en önemli olanı.yaza kadar dişimizi sıkıp bu kilolarda kurtulmamış lazım/şart.

ben evde spor yapamıyorum.zaten işten yorgun argın gidiyorum eve üztüne kızla uğraş yemekti evdi derken spora vakit kalmıyor.ama ip atlamaya çalışıyorum arada 50-100 falan.ama yetmez düzenli olması lazım.günler uzasın hava geç kararmaya başasın b-fite yazılacağım haftanın 3-4 günü ve kalan 1-2 gün yüzme düşünüyorum inş.başarabilirim.yaparsam eğer bu düşündüklerimi 1-2 aya kalmaz hedflediğim kiloma düşerim inş.

rabiayeşim senin vermen gereken kaç kilon var.

01/28/2012 08:58:00

fatmacım ben 25- 30 kilo vermeliyim anacım işim çok. Ama bi verelim yazın aslında ancak sonbahara doğru olabilir belki dayanabilirsek ödül yemeyimizi birlikte yiyelim sende Ankaradaymışsın.

01/28/2012 09:05:00

ah canım kaderdaşız demek.benimde normal standarları baz alırsak 30 kilo kesin vermem lazım.ama benim ilk hedefim doğum öncesi kiloma düşmek 22 kilo vardı 9 kilosu gitti kaldı 13 kilo.

evet canım bende ankaradayım-keçiörende.sen nerdesin.tabi yeriz yemek inş.

01/28/2012 09:07:00

tandem, süper vermişsin. aslında sebze günlerinde olsun kuralına göre yendi mi yine de kilo verimi oluyor. özellikle zaten şunlardan kurtuluyoruz ya, şeker, karbonhidrat, yağ... bunları hayatımızdan çıkarmak bile öyle işe yarıyor ki.

rabiayesim, arkadaşın çok hırslıymış. aslında tam dukanı kuralına göre uygulamış, ne güzel :) azmetmek ve sabretmek önemli.

sporu saldım ben de 3 haftadır. bu haftabaşı kızım kreşe başlayınca spora başlayacağım tekrar :) bileydim dondururdum aslında. kilo verdim ama yine de sıkılaşmaya ihtiyacım var. malum bir doğum geçirdi bu vücut.

01/28/2012 09:11:00

Bu arada benim arkadaşta çoluk yok çocuk yok evde yemek yapması gereken kimse yok. İŞten gelince ikiseksen yatabiliyo bizim öylemi mesaiimiz bitmiyo bide üzerine açlık çok zor oluyo.

Ayrancıdayım ben de fatma.

01/28/2012 13:42:00

veeeeeeeee -500 daha!!! son verdiğimden 400 eksik :)))))))) toplam 15 oldu haaanııııııım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...