Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

01/04/2012 09:55:00

açtım hayat. yazabilirsiniz.

ulku, kısaca kilolu - obez kişilerin kilo vermenin yanı sıra verdikleri kiloyu korumak için de üstün bir çaba sarfetmeleleri gerekiyor. Çünkü, kiloverdikten sonra hormon dengesi diyet öncesinden çok daha farklı seviyelere geliyor. Mesela açlığı tetikleyen hormon diyet öncesi veya normal insanlardan çok daha düşük seviyede çıkıyor.

Diyeti bozmanın nedeni de yoldan çıkmanın nedeni de temel olarak bu hormonsal değişimler. İnsan vücudu kilolu insanın kilolu kalması için kuruyor sistemini.

Dukan'ın vurguladığı leptin hormonu konusu giriyor devreye. Bu nedenle her 1 kg için 10 gün güçlendirme çok önemli.

01/04/2012 10:49:00

light pudingimi yaptım, soğumayı bekliyor. başlıklar çok güzel olmuş. eline sağlık özge. içleri dolmayı bekliyor şimdi ;)

01/04/2012 11:08:00

elvancım ben vanilya aroması yerinde bildiğin vanilya koyuyorum aklında olsun ;)

01/04/2012 11:19:00

Sporumu yaptım geldim öglen arasında . Bu ay haftada 3 gün okulun spor salonuna takılacagım , belki ilerde her güne cıkarırım .

Hemen birkac tarif ekliyorum . 

01/04/2012 11:23:00

dukan amca spor yapmaya vakit bulamayan, ya da soguk iklimden dolayi disari cikamayanlara evde ip atlamayi oneriyormus. bir seferde kesmeden 50 atlama ile baslayacakmisiz, hergun artira artira cogaltacakmisiz.. metabolizmayi birden cok hizlandirdigi icin atak devresinde uygun degilmis, cruise ve consolidation evrelerinde uygunmus.

01/04/2012 11:30:00

walla ilkokuldan beri ip atlamadım nasıl olur ki!!!
Bige normal vanilya yerine aromasını kullan çünkü onun içinde şeker var diğeri sadece aroma şeker içermiyor adı üzerinde şekerli vanilin :)))

01/04/2012 11:33:00

biliyorum da vanilya aroması bulabileceğim bir saat değildi heroina ayrıca 1 çay kaşığı koyuyorum dolayısıyla ondan alacağım şekeri de bi zahmet vücut yok etsin buyurdum kendisine :)))
yaw missmarttle koymuşsun şekerpare resmini oluyor mu hiç böhüüüüüüüüüüüüüüü

01/04/2012 11:33:00

Elvan light puding tarifini tatlılar bölümüne yazabilir misin??

01/04/2012 11:34:00

Bige bir öneri de benden; aktara gittiğinde saf vanilya de, beyaz içinde şeker ve nişasta olmayan bir madde verecek, ondan 50 gr al...

01/04/2012 11:35:00

acıktımmmm salatam gelsin artıııkkk

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...