Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/03/2012 08:23:00

deneyeceğim yarın sabah aç karnına, bu arada abuk bir karışım yaptım fena olmadı:))

bir bardak yağsız süt ile 1.5 kaşık yulaf kepeğini pişirip, kupaya aldım ve az nescafe koydum onu içiyorum, fena olmadı hehe:))

02/03/2012 08:25:00

aycaevrim çeşitsizlikten bir süre sonra her şey lezzetli gelmeye başlıyor zaten :P

02/03/2012 09:19:00

bende de feci direnc basladi ya da ben beceremiyorum. 62,5 i gordugume cok sevinmistim ama bir daha goremedim. kac haftadir 62,8 civarinda geziniyorum.

02/03/2012 09:32:00

arkadaşlar, spesifik olrak Özge:)), yardıma ihtiyacım var, bu haftasonu ikinci evreye geçiyorum. 

Soru 1: internet sitesinden çıkan atak evresi verilmesi gereken kiloya ulaşamdım, atağa devam etmeli miyim?
Soru2: İkinci evrede 1 gün saf protein bir gün sebze ile beraber protein alıyoruz değil mi?
Soru 3: İkinci evre için özellikle SP günleri için bana örnek menüler verebilir misiniz, yaratıcılığım çok sınırlı, bütün gün işte olunca kitaptaki tarifleri de yapmam mümkün olmuyr:(
Şimdiden teşekkürler,

02/03/2012 09:34:00

ayca bu siteden faydalanabilirsin

02/03/2012 09:38:00

ayça atak gün sayısını artırmaman gerektiğini düşünüyorum
grubun sayfasına bakarsan sp günleri için tariflerimiz var ayrıca neşenin verdiği site çok başarılı, facete de gruplar ve tarifler var

5P+5SP'ye kadar yolu var seyir döneminde ama nihai sonuç aynı oluyor diyor dukan amca dolayısıyla 1+1 gitmek gün aşırı sebze almak açısından mantıklı, hem vitamin, hem bağırsak, hem de çeşit anlamında

02/03/2012 09:47:00

1+1 gitmek disinda hic ihtimal dusunmedim zira protein gunlerinde sp gununu iple cekiyorum

bak facebboktaki bu grupta da guzel tarifler var

02/03/2012 09:54:00

peki, her öğünde sebze tüketmeyeceksiniz diyor, kaç öğün sebzeli kaç öğün sebzesiz olacak bir fikriniz var mı?

02/03/2012 09:56:00

tercihen 1 öğünde sebze alın ama onda da sebze oranı proteinden yüksek olmasın diyor

02/03/2012 10:11:00

çooook tşk ederim arkadaşlar, neşe'cim siteler de muhteşem, haftasonu mutlaka dukan mantısı yapacağımdır:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...