Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/06/2012 11:37:00

Aklımdan geçmedi değil;)

02/06/2012 12:18:00

yarım kase mercimek corbası (hasta oluyorum çok çorba istedim bugün)

kofte+yogurt

delikli dukan benimki artık :) 

02/06/2012 12:29:00

Özgem çok güldüm delikli dukana...

zorla her türlü baharatla üzeri örtülmüş hindi haşlama (yemekhanede vardı, hiç sevmem) ve yoğurt, sonrasında acaiberry form çay (hiç bir özelliği yok, kokusu hoşuma gitti)

02/06/2012 13:21:00

ben de her zamanki gibi piliç şiş yedim, yanında yoğurt ile. Ama akşam kendime ziyafet yaptım, dukan usulü mantı ile karides sote, mmmmm, harika oldu:)

02/06/2012 15:20:00

fırın poşette ıspanaklı tavuk..

sebze sever biri olarak bayıldım,tavsiye ederim ;)

02/06/2012 21:52:00

P gunumde yarim kase mercimek corbasi ve etin yaninda salata goturmus bir deliklimdukan gunu.

Aksam tartisi59,7 idi

Ben biraktigim anda sisecem galiba:(((

02/06/2012 22:24:00

bedeninde bi fark hissetmiyorsan,bu dönemsel farkı cok dert etmemelisin bence.
kendimi bildim bileli sindirim sıkıntısı yaşayan biri olarak,diyet zamanında dahi,3-4 gün boyunca tartıda gördüğüm rakamın illa üstünde çıkarım.
ama bunları hiç bir zaman + saymam,düşene kadar doğru rakamaı göremedim diye düşünürüm :)

artı etkenler de varsa,bu sayı büyür.
yani dukanı bırakınca şişmek,hele bu yediklerinle bence zaten mümkün değil.

moralini bozmak yerine,
bi süre tartılma derim ben,
nacizane :)

02/07/2012 07:19:00

-200 zarardan kar. 67.2 ile tam 10 kilo vermiş oldum. Anırmama 4 kilo kadar kaldı. Artık ne zaman olur bilmiyorum.

Ozge ben neredeyse 1 aydır gayet delikli bir dukan yapıyorum. Canım neyden cekerse mutlaka bir yudum tadıyorum ki aklımda kalmasın, diyete direncimi kırmasın. Bu biraz yavaş kilo vermeye sebep oluyor ama ben daha mutluyum sanki. Sende artıya eksiye tiryakiannenin dediği gibi çok takılma. Bu kilodan sonra kiloların çok daha dirençli olacağını ve daha zor gideceğini biliyorsun. Canını sıkmadan devam. Bu kadar yol geldin 4 kilo sana kafa tutamaz.   

02/07/2012 07:36:00

Günaydın -100 de benden ve 65,8 kaç yıl önce 65 li rakamlardaydım unuttum ;)

02/07/2012 07:46:00

bir -100 de benden gelsin:)) günaydın bu arada

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...