Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/07/2012 08:05:00

günaydın herkese.. 
doğumdan beri yani 3 senedir sayısını bile unuttum kaç kere diyet yaptığımın.
ama bu kadar hızlı kilo verdiğimi asla görmemiştim :)

dün -100,bugün -400 :)

02/07/2012 08:14:00

tamamen aynı durumdayız tiryakianne, ben bırak doğumdan sonrasını, hayatımda hiç böyle hızlı kilo vermedim:))durmak yok devam:)))

02/07/2012 08:14:00

SELAM ARKADAŞLAR.

bütün eksi görenleri canı gönülden tebrik ediyorum.ben bikaçgündür yorum yazmıyorum çünkü yazacakyüzüm yok kaçamaklarımı son zamanlar baya bi abarttım + 3000 gördüm .yuh bana.ama akşam fark ettim ki bacaklarım acayip şişmiş bastırıyorum göçüyor içine sabah kalktım ellerimi zor açık kapatabiliyorum.acaba neden böyle oldum suda içiyorum sıvı tüketimim gayet iyi ama vücudum acayip derecede su tutmuş.ama kararlıyım gidecek bu kilolar.bu hale gelmemin nedenide verdiğim kilolardan dolayı şimardım.ye bişey olmaz psikolojisi pahalıya patladı bana.

birgül canım tebrik ediyorum senide aman dikkat et kilo verdim diye sakın koyuverme valla hi,ç affetmiyor dukan amca.

şimdi kızlar bana bu ödemi atmam için ne önereceksiniz sıvı alımı dışında ne yesem ?

02/07/2012 08:19:00

fatmacım yapmıcam kaçama inş.
zaten yarım kilo sonra tam yarısında olucam yolun,çok az kalıcak.
ben başladığımdan beri bir akşam kaçamak yaptım.
ayıptır söylemesi intense yedim,bi de kaşar ekmek falan çekmişti canım.
ama 1 haftama neden oldu.
gram oynayamadım yerimden.
bunu gördükten sonra yapmam kaçamak :)

ayça tebrik ederim seni de :) devam :))

02/07/2012 08:26:00

@fatma_berra, en iyi ödem attırıcı maydonuzdur, zaten serbst, bol bol yiyebilirsin

02/07/2012 10:26:00

dun yarım kase mercimek ve P günüde salata şeklinde deliklerimde bir gun daha bitti.

-200 (58,7) idi sabah

ama hala +1600

yarından itibaren fazla buralarda olamam zaten tartılamam da. 

haftaya çarşamba bakalım iş seyahatinin diyeti ne olacak.

02/08/2012 06:57:00

bugün açılışı ben yapayım dukancılar.

alınan + larda -1700 gitmişti dun akşam itibari ile.yani anlaşılıyorki vücudumda acayip ödem oluşmuş.

02/08/2012 06:59:00

Günaydın ne artı ne eksi ;) 68,5 le devam

02/08/2012 07:03:00

Aynen hulya. Artı yok eksi yok. Dün yediklerimden sonra da iyi ki artı yok :) 67.2 yle güne başladım.

02/08/2012 07:12:00

İlknur + olmasında di mi, dün bana kötü birşey oldu, buraya hediye pasta getirdiler, işte herkes ısrar ediyor ye falan, yok yemeyeceğim diyorum, o kadar ısrara ettiler ki, bende madem en üstteki muzlardan yiyeyim dedim, 2 dilim muz yedim, yememle wc ye koşmam bir oldu, midem çok bulandı ve çıkardım...üzerine karamel sos bulaşmıştı direk bozdu beni...midem resmen reddetti...ders oldu bana yemem bir daha

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...