Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/08/2012 05:28:00

günaydın herkese ..

ben de aynıyım bugün :)

02/08/2012 05:43:00

günaydın, +100 ama kahvaltı etmiş olarak tartıldım, bir de kabızlık, kabus gibi

02/08/2012 05:54:00

Ayçacım günaydın activia yedin mi? o bana iyi gelmişti..bir de başlarda bende kabızlık çektim sonra alıştı vücut çekmiyorum artık 2 lt su içiyorum+çay kahve

02/08/2012 06:04:00

activia yiyorum, şimdi alman çayı da aldım, onu içiyorum su zaten içiyorum, hayatımda hiç yaşamadığım için de beni deli ediyor. bakalım, en kötü ilaç kullanacam, şu PS günlari biraz daha posali yiyim bari, umarım düzelir

02/08/2012 06:16:00

beni de deli etmişti tuhaf bir rahatsızlık veriyor anlıyorum seni, bende yaşamamıştım daha önce..ama dediğim gibi ilerleyen günlerde düzelecek...

02/15/2012 06:33:00

ee hanımlar??? ne olur kimseden ses seda yok???

ben yüzyılın tuvalet sorununu yaşamaktayım

horman haplarını bıraktım daha bugün regl oldum

üstelik seyahatte bir hayli yedim içtim. değil güçlendirme koruma bile değildi, sushiler pizzalar çikolatalı sufleler, ekmekler, rieslingler...

ve gidiş kiloma göre +1000 döndüm.  en düşük olduğum kiloya göre +2500 gr dayım.

şu tuvalet sorunu ve regl bitsin, iki gün atak bitsin bakacağım duruma.

hedef 55. arada yol sapması olsa bile devam.

tek soru; atak yapacağım ama sadece domates yemek istiyorum. Dukan izin verdi diye hatırlıyorum ama...

hadi bakalım yazın.son durumlar nedir????

02/15/2012 06:40:00

Selam Özgecim, iyice abarttın desene ipin ucunu kaçırmayı ;)
Domates 2 yemek kaşığı izin verdiğini okumuştum, öyle abartı domatese izin vermiyor atakta ve P günlerinde...

Ben 65,1 im 5,5 kg gitmiş oldu...Devam;)
tek kaçamağım haftasonu teyzemin zeytinyağlı sarmalarından 5 tane yedim;) bunun sonucunda + olmadım ama 3 sabahtır 65,1 çıkıyorum...

02/15/2012 06:46:00

çok da iyi olmuş o kaçamakları yaptığın bence özgem ;) ben olsam bir hafta yurtdışı en az +3000le gelirdim :))))

en düşük kilomdan +1100'deyim adet bitti biraz düştüm ama hala rayına oturamadı :S

02/15/2012 06:55:00

Bigecim dikkat ediyor musun peki? Saldın mı?

02/15/2012 08:41:00

Benim de Gamzenin hastalığını öğrendiğimden beri yazasım yok.
Diyetin ucu kaçtı mı kaçtı. Bu aralar inanılmaz bir enejrisizlik var üstümde. Onun için hergün bir meyve yemeye başladım. Başka şeyler de yiyiyorum. Belki biraz ara vermek bana iyi gelir diye avutuyorum kendimi. Bir süre yiyip içeyim sonra azimle tekrar geri döneyim. Annemle kardeşim de diyete başladılar. Süper kilo verdiler bir ayda. Kardeş 5 annem 4. İkisi de duacılar dukan amcaya. 

Kilomu bir haftadır bilmiyorum. Hala tartının pilini alamadım ama kesin almışımdır. En son 66.9 çıkmıştım. Ondan beri bilgim yok.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...