Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/20/2012 08:36:00

verdiğim en fazla kilodan 900gr fazla olarak tekrar ciddiyetimi takındım bu sabah itibarıyla

02/20/2012 08:40:00

Ohh be Bige nerelerde unuttu bizi diyordum, hoşgeldinnnn

02/20/2012 08:40:00

Befe bugün 50. günüm, ciddi anlamda kaçamaklarım olmadı...

5 adet zeytinyağlı sarma ve 1 fincan sahlep kaçamaklarım 50 günde

02/20/2012 08:45:00

çok başarılı, darısı başıma :)
herkes evdemi? çalışanlar nasıl yapıyor öğle yemeklerini. mesela baktım öğlen kadınbudu köfte var yemekte.uygun olmaz değil mi

02/20/2012 08:52:00

Ben çalışıyorum Befe, kadınbudunda pirinç var olmaz...
Ben gruptada tarifi olan Dukan Ekmeğini yapıyorum kahvaltılarda kurtarıcı oluyor, öğlen hiçbirşey yoksa light ton balığı yiyiyorum .. roka hep oluyor, yanında da bol yoğurt...
sebze günlerinde ise salata yoğurt garanti... ara öğün sütaş light meyveli yoğurt ve bazen de limonlu dukan kurabiye...

02/20/2012 08:52:00

unutmadım hülya..gamzeye konsantreyim

kadınbudu hem kızartma, hem içindeki pirinç dolayısıyla olmaz

02/20/2012 08:59:00

sanırım el altında uygun bişeylerin sürekli olması kurtarıcı olacak. öğlen çıkıp ton balığı alayım bende.

02/20/2012 09:03:00

Evet kesinlikle, light süt+tarçın benim iştahımı kaçırır mesela...işyerinde light süt de depoladım... light ton balığı+süt+yoğurt depolayabilirsin...bir de evde tariflerden yaparsın... yulaf kepeği tek başına tüketmek zevkli olmuyor

02/20/2012 09:18:00

huuuu kızlar selam bende döndüm bugün bigecim senin gibi enfazla verdiğim kilodan +1200 olarak döndüm +regli durumu söz konusu.
 c.ertesi eş dost ziyaretindeydik dukanı yapan iki tanııdığımız daha çıktı biri galiba benimle başlamış 11 kg vermiş diğeride başlayalı 3 hafta olmuş 3 yada 4 kg vermiş beni acayip gaza getirdiler tekrar.bu arada spor olayında da acayip gazdayım yürüyüşlerede başlayacağız beraber motivasyonum tavan yani anlayacağınız.
dukanı yapan tanıdıklar gojiberide almışlar tadını merak ettiğim için istedim kendilerinden ama hayal kırıklığına uradım çok tuhaf bi tadı vardı beğenmedim hiç.

yeni başlayan arkadaşlara hoşgeldiniz diyor kilo verenleri tebrik ediyor hepinizi öpüyorum kızlar

02/20/2012 09:19:00

tamam öğlen depoluyorum bunları

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...