Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/22/2012 07:23:00

günaydın. bu sabah düne göre -900 dü. çok şaşırdım,  çok motive oldum . bu işte bi var da , neyse çok kurcalamamak lazım :)

02/22/2012 07:26:00

bu hafta hep aynı yerde sayıyorum 2 ileri bir geri, sabah itibari ile eliptik bisiklete çıkmaya başladım, inşallah hafta başına kadar 1-1.5 kg arası gidecek, umarım...bu arada yulaf kepeğinden yapılan krebe çörek otu ne kada rçok yakışıyormuş:)

02/22/2012 07:27:00

burcu vücudun da şaşkın o yüzden gönderiveriyor kiloları ;)

02/22/2012 07:29:00

sanırım öyle oldu umutun_annesi :) bi de dün pilatese gitmiştim, belki ondandır. aslında 30 dk yürüyebilsem en iyisi de, enerjimi boşa harcamamam lazım diye kandırıyorum kendimi :)

02/22/2012 07:31:00

Hehheee aynen:) sabah uyandım aklıma geldi hemen koştum, sonuç +:)))

Befe tebrikler kurcalama tabi;)

02/22/2012 07:45:00

Duygu süpersin. Maşallah. Devamı da gelsin. Senin 19 kilo verdiğin dönemde sadece 11 kilo verebilmiş bir bünye olarak kendimden utandım ama son 10 gün ne istediysem yiyip içtim o ayrı :)

Ben de dün hiç kaçamaksız bugün +200 gördüm. Bugün de var bir terslik. Şunun şurasında vermek istediğim 4-5 kilo bir şey kaldı ama gerçekten sona geldikçe sıkılma çok oluyor. Direnç ciddi düşüyor.

02/22/2012 07:54:00

hahahah terslik mi dediniz bacılar?

1 aydır +3000 - 0 arasındagidip geliyorum biliyorsunuz.

en kaçamaklı seyahat dönemimde bile başlangiç peynirli salata ana yemek sebzeli somon fırın tatlısı yarım sufle olan ve deli yürüdüğüm dönemdi.

direniyor vücut. normalde çekeceğinden daha fazla kalori çekmeye başlıyor. vermemek için aynı yesenizde aldığınız kalori artıyor çünkü emilim kapasitesi yükseliyor.

Duygu supersin! inan şahane haber bu. umarım istediğin kiloya inersin. Azmine bayıldım :)

iştah artması da yine normal bir durum. olması gerektiğinden daha fazla çekiliyorsun gidalara. nedeni yine aynı, eski kiloya dönmek isteyen beden :((

dukan'daki BMI:29 kuralını biliyor musunuz yazayım mı??? 

benim durumum

21 eylül: 74,2
22 Şubat: 57,3 

-16,9 kg

5 aydır dukandayım ve hayat boyu dukanda olacağım :)))

artık P günlerim iyice azaldı hatta bir tek perşembe günü P yapıyorum. Diğer günler hep SP.

Ekmek, meyve karbonhidrat, vs yok...

02/22/2012 07:56:00

ben 29 olamadım henüz
bir de şöyle bir durum var özgecim direnç olamaz benimki neden dersen bir ayı aşkın süredir yapıyorum ama salık salık ve ptesi itibarıyla tam manasıyla kaçamaksız (domuzcasına!) dukana döndüm..haliyle şu an şaşırıyor olması gerekirdi ve hatta dün 2. p günümdü yani sebzelerden su tuttum falan gibi bir bahanem yok

02/22/2012 07:58:00

bigem ben P günlerinde hep SP den daha fazla çıktım.

sen bir iki gün bekle bence

02/22/2012 08:01:00

başka çarem mi var özgem böhüüüüüüü
yılmak yok kaçamak yok ya gidecek ya gidecek!!!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...