Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/27/2012 07:19:00

Yarın sabah iyi geleceksin o zaman ;)

02/27/2012 07:25:00

inşallahhhhhh

02/27/2012 11:41:00

Utanarak sıkılarak geldim. Cumadan sonra öyle bir coşmuşum ki bugün 67.6 yani en düşük kilomdan +1100. Yok artık dedim bu sefer kendime. Bu kadar abartacak ne vardı!!!! 

Bugün tekrar atak ile başladım. Yok bir kiloyu 100 gr almaya tahammülüm yok. Ben sıkılınca strese girince yeme huyumdan kurtulamamışım daha :( Yaza fit gireceğim ben de. 11 kiloyu verdim diye sermeyeceğim. Ben hala kiloluyum. Vermem gereken 5 kilom daha var. O da en azından!!!

Hulya seni kendime dukan koçu atadım arkadaşım :) Sapıtmaya kalkarsam istediğin lafı et bana :) Ayrıca tebrikler, çok güzel gidiyorsun.

02/27/2012 11:50:00

helal sana ilknur..hadi bakalım devam :)

evet hulyaya tebrikler tatlım..çok farketmişsindir sen şimdi bak merak ettim :)) 

02/27/2012 12:00:00

İlknur harikasın, işte bu motivasyonun geri gelmiş, hadi geç beniiii, çünkü başa baştık seninle aynı gidiyorduk...Koçunum;)

Özgeconum beni görsen tüm giydiklerim üzerimden düşüyor:) Artık herkes farkediyor, motivasyonum tepelerde...Ayrıca senin sahlebe bayıldım bayıldım ne diyeyim;) tatlı krizimin baş tacı:)

02/27/2012 14:57:00

Evet artık radikal bir karar alıp başlıyorum ben de bu diyete.çok helecanlıyım.yazın giyeceğim ututtuğum giysilerin hayalini kuruyorum.neyse..

şu an itibarı ile 63,5 kiloyum.

Site bana 2 gün atak, 70 gün sonraki evreyi, neyse o, önerdi.

Mayıs başında 10 kg vermiş olacakmışım.hayali bile çok güzel:)

Ben bu 2 günü şark kurnazlığı yapıp 4 güne çıkarmayı düşündüm lakin acil motivasyona ihtiyacım ve 15 gün sonra gelecek kocaya hazırlamam gereken bir süprizim var.

10 mayısa kadar bıkamadan görüşmek dileğiyle....

02/27/2012 15:01:00

şark kurnazlığına hacet yok.. dukan ne diyorsa sorgusuz kabul et kadın!!! :))) yarına muhtemelen 800gr kadar gitmiş olur zaten motivasyon oradan gelir ;)

bir de güncel başlığımıza bak kaç günde kaç kilo vermişiz gör.. tabii ki bünyeye göre değişir illa aynı seyir olmayabilir

02/27/2012 15:17:00

selam ben de geldim :)))

çok heyecanlıyım,az da gergin :)))

yani şimdi gardropta bekleyen küflenmek üzere olan ;) onca kıyafete girecek miyim yihhuuu :)))

şu an 96.3 kg.ım :((( doğumdan sonra 80e düşebilmiş bünyeyi bu hale getirmeyi başardım :)))

hedefim 70..dukan amcaya göre çok yolum var..hadi hayırlısı :)))

öperim...

bana destek olun :)))

02/27/2012 15:28:00

Olca ve İnci hoşgeldiniz;)

Motivasyon benim adım, Olca senin kilona gelebilmek için yaklaşık 56 gündür Dukandayım:)) Kendini sıkmadan yaparsan eminim mayıstan sonrada kronik dukancı olursun;)

İnci emin ol fazla kilo vermesi gerekenler hedefe daha kolay ulaşıyor, gözlemlerim bu yönde, ufak dukan sırları, tatlı krizini önleme ip uçları sayesinde sıkılmadan eriyeceksin... bir de kendinizi sürekli yumurtaya vermeyin, nacizane tavsiyem, o zaman insanlara bıkkınlık geliyor..Protein ağırlıklı beslenirken ilk dönemler ağızda yumurta tadı oluyor, ekstra fazla yumurta bunu arttırıyor ve su için, çsürahinize/şişenize çubuk tarçın atın kan şekerinizi dengeleyin...

02/27/2012 15:48:00

Bir sonraki evrede bir takım sebzeler katılacak diyete, hangileri olduğunu bulurum, bir ara gözüme çarpmıştı lakin SP ve S günlerini nasıl ayarlayacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...