Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/28/2012 09:09:00

inci bu yaşa ve kiloya kadar yediklerine saycan bacı :))))))))))) böyle de acımasızızdır :P

olca eti yağsız pişmiş, yağlı kısımları ayıklanmış durumda sınırsız yiyebiliyorsun yalnız dikkat ;) kuzu eti yiyemiyorsun mesela..
light ürünleri kullanmayan ama yine de sonuç alanlar oldu

02/28/2012 09:35:00

olca haklısın biz zaten yoğurt ve sütü hep yarım yağlı tüketenlerdeniz,bişey değişmedi light a geçtik..

02/28/2012 10:07:00

ahaaa bomba/kilo vermemişim.cins miyim ben!

02/28/2012 10:09:00

eşim de 100 gr vermiş,zaten fazla verecek kilon olmadığından olmasın?benbilmem,dur burdaki aplalar cevaplasın :)))

02/28/2012 10:10:00

tuvalet? bir de dün sabahki kilonu biliyor muydun? tartı yok demiştin ya onun için soruyorum... ikisinde de aynı noktada aynı kıyafetle (veya çıplak) mi tartıldın vs vs

02/28/2012 10:12:00

evet tartı yok ama geçen hafta başka bir tartıyla tartılmıştım bugun çıkan sonuçtan daha hafiftim:)

ve evet dün yediklerimin hepsi içimde şu anda:)

yarın ki sonuç daha doğru olacak

02/28/2012 10:14:00

tartıdan tartıya fark ediyor ama ;) aynı tartıda, sabah saatleri, mümkünse wc.ye çıkmış olarak, kıyafetsiz, aç karnına tartılmalısın.

hatta tartının yeri bile aynı olsun :))

02/28/2012 10:16:00

tamamdır:)

02/28/2012 10:17:00

elvanın dediklerinin tamamına + milyon

her sabah aynı tartıda (tartının pozisyonu tamamen aynı-ve hep en az gösterdiğin nokta orası :P), tercihen tuvalet sonrası, cıbıl, kahvaltı öncesi.. o kadar ki kalkınca su bile içmiyorum tartılmadan :P resmen ayin!!!

üstelik geçen haftadan düne kadar belki artmıştın ve onu verdin???

02/28/2012 10:27:00

Olca ben atakta kilo veremeyeceğim diye çok korkmuştum:) o kadar zor ilerledim ki, ayrıca Elvan'ın dediği gibi tartılıyorum;)

Yemekhanede yarım yağlı yoğurt çıkıyor ondan tüketiyorum evde light yoğurt...Ara öğün olarak getirdiğim minik yoğurtlarım da light, 1 haftadır yağsız beyaz peynir diye satılan Seçkin markaydı galiba marketten onu aldım..light peynirden böö geldi :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...