Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/28/2012 10:33:00

Veeeee -1100 :) Tekrar 66.5 e döndüm. Çok şükür. Dün kaçamak yok bugün şimdilik yok :) Yarın tekrar SP P döngüsüne girerim. Mart sonu da 62 kilo olarak karşınızda endam ederim :P

Olca ve inci hoşgeldiniz. Emin olun vereceksiniz. Ben atakta çok doğru düzgün kilo verememiştim. Dukan amcanın dediğinden az verdim daha doğrusu. Bir de verilmesi gereken kilo görece az işe gidişi de biraz daha ağır oluyor.

Başağrısı atakta çok normal. Bir iki güne geçiyor.  

Tartılma işi aynen Elvan ve Bigenin dediği gibi sabah wc sonrası, kıyafetsiz ve hep aynı yerde. Tartıdan tartıya gördüğün kilo çok değişiyor.

Atak bitiminde genel tavsiye bir SP bir P şeklinde gitmek ki en kolayı bu. Sebzeler nişastasız olacak. Patates bezelye gibi sebzeler, baklagiller yassağğ.

Kabızlığa ekstra dikkat. Elma krom çayı her derde deva ama bir başka çaresi de yulaf kepeği hakkını sabah kullanmak. Ben böyle yapıyorum ve hiç elma krom çayı kullanmama gerek kalmadı.

02/28/2012 10:34:00

İlknur tebrikler;))çok sevindimmmmm

02/28/2012 10:35:00

Ben de nasıl sevindim Hülya :) Ama o bir dönemmiş sanıyorum. Hiç canım tatlı istemezken o iki hafta bir haller oldu. Şimdi yine geçti. Hazır geçmişken azim tavan yaptı yine.

02/28/2012 10:51:00

bigem miss gibi dramatik bir düşüş bekliyorum senden. Sakın bozayım deme, bir direnç noktası galiba bu kilo, hamilelik oncesinden geriye düştüğün kilolarda çok direniyor beden. 69 civarı bende perişan olmuştum...

ilknur çok sevindim bacım. hadi bakalım....

hulya tam koç oldun ya :) supersin...

hayat hadi bu sefer araya reklam almadan devam. yaza kadar en azından :)

yeni gelenler, hepinize kolaylıkalr dilerim :) bol su ve vitamin içmeyi unutmayın!!!!

02/28/2012 11:23:00

Özgezim çok teşekkür ederim;) Ben bile inanamıyorum 2 ay olmadı 70,6 dan 63,4 e indim, maaşallah;)

02/28/2012 11:27:00

hulyacım hedefin kaç?

02/28/2012 11:29:00

merhabalar, yoğunluktan yazamadım. ufak bi kaçamakla devam ediyorum, neyseki kilo verme ritmim bozulmadı.-200 şeklinde devam ediyorum. hep böyle gitse keşke :)

02/28/2012 11:33:00

Özgecim hedefim en başta 60 olmaktı ama öyle alıştım ki 59-58 olabilirim sakıncası yok...Dukan sitesinin verdiği seyir sonu 23 martta bitiyor. Ben Mart sonuna kadar uzatıp güçlendirmeye geçeyim diyorum.

02/28/2012 11:48:00

arkadaşlar bende başlamak istiyorum önce kitabı alayım diyorum türkçesi var mı kitabın? ve ben normalde de tuvalet sorunu yaşayan biriyim kuru kayısı yiyebilir miyin dukan diyetinde?

02/28/2012 11:51:00

Kitabın Türkçesi var Ceyla, kuru kayısı malesef yenmiyor:(  form çayları içiyoruz biz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...