Dukana yeni başlayanlar...devam

Ynt: Dukana yeni başlayanlar...devam

02/28/2012 12:46:00

olca sirke dukanda var hata yapmadın

02/28/2012 13:37:00

Biri evlendiğimiz kilo mu dedi :) Çok şükür evlendiğim kilodan 6 kilo eksiğim :) Ama kocamla tanıştığım kilodan 4 kilo fazlayım. Evlenmek deyince nasıl bir yemek canavarı olduğuma dair bir şey anlatasım geldi. Gelinlik provaları yapılıyor. Bütün gelinler düğün telaşında koşturmaktan kilo verirmişler. Ben bir de diyet yapıyorum akupuntura gidiyorum. Terziye de dedim. Düğün zamanı üstümden düşmesin gelinlik daraltabiliriz di mi? Tabi dedi kadında. Başımıza geliyor. Son zaman daraltıyoruz. Sonuç gelin olduğum gün zavallı arkadaşım gelinliğimin arkasını zor kapattı 72 kiloydum tam evlendiğimde:) Stresliyim koşturuyorum diyip yersen :) Ah o zamanlar dukan olaymış. Ben de çıtır bir gelin olabilirmişim :)

02/28/2012 13:41:00

aa çok az tüketin diyordu sanki kitapta hülya bir daha bi bakayım...

02/28/2012 13:51:00

Olca abarttığını farkedemedim:) Bende bugün sebzeyi abarttım, midem bulanıyor:)

02/29/2012 06:39:00

günaydın; bu sabaha 93.8le başladım.... 96.3ten 3.günde ulaştığım sonuç.... :))))) herşey normal değil mi yahu? sonra tepetaklak gelmicem dimi? :))))

02/29/2012 06:45:00

Günaydın İnci, kaçamak yapmadığın sürece normal:) daha fazlası gidecek, 1 ay sonra elde ettiğin sonuca sen bile inanamayacaksın, ben kendime inanamamıştım...;)

Dünkü sebze krizinden sonra akşamı ızgara tavuk göğsü ile kapattım, yemeğin sonunda canım peynir istedi tere ile paynir yadim 50 gr kadar... ilerleyen saatlerde de çay içtim...

Sabah -200 ile geldim...

Bugün şanslı günümdeyim yemekhanede tavuk varmış, evde de balık ve ben P günümdeyim;) Devam...

02/29/2012 07:21:00

-200 de benden. 66.3 çıktım bu sabah. Bugün SP gününe geçtim. Yarın ne çıkacak bakalım.

02/29/2012 07:41:00

yihhu :)))) tarçınlı su bi yere kadar...itiraf ediyorum: ben bir bağımlıyım..şeker bağımlısı.. başım tutuyor bu yüzden...inşallah geçecek :))

02/29/2012 08:02:00

+700 ile gune merhaba :))

ama bende hata; farkettim ki adam gibi kahvaltı yapmayınca ve gün kötü geçince olmuyormuş...üstelik iş için sürekli bir otele kapalıysan hayat zormus;

Dün;

sabah - bir tane kepek ekmeğine kaşarlı tost (güçlendirmenin iki dilimi)
öğlen - sossuz tereyağsız yogurtlu döner - kola (kesmedi hiç ama)
akşam - kepekli noodle üzerine buharda pişmiş somon (house cafe)  - kola
gece - yarm kadeh kırmızı - ve katılmak zorunda olduğum bir davette dayanamayıp atıştırdığım 1 tane çiğköfte, 1 tane mercimek köfte, kızartma iki köfte -ceviz kadar-, 1 minik muska boreğ- 2 sigara böreği vsvs hepsi kızartma üstelik.

evet biraz serbest akşam kıvamında oldu...

pişmanım 2 gün ataktayım..

02/29/2012 08:19:00

dünkü kiloma göre -1200 grammm.motivasyon tavan

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...