bebek ve çocukler için örgüler

Ynt: bebek ve çocukler için örgüler

05/19/2011 20:37:00

tabi olabilir,, sen ekle örebileceğim birşeyse  ben şunları örerim veya öremem derim..

05/19/2011 21:29:00

sizin kk'daki orneklerinizen buldum :D cimbomlu ogluma sari kirmizi aslanli ciciler... olabilir mi?

05/20/2011 07:41:00

siz istedikden sonra neden olmasın....

05/20/2011 08:46:00

sdeveli bende senin bulduğun modellere bayıldım yaaa 

05/22/2011 16:41:00

çilek patiğim..

05/22/2011 18:21:00

ne güzelmiş cidden:)bizde ailecek gs lıyız oğlum olsaydı isterdim kesin:)

05/22/2011 21:13:00

kız modelleride çok ördüklerimi ekliyorum..

05/22/2011 21:15:00

buda kız annelerine gitsin...ben ördümmm..

05/22/2011 21:27:00

hanzadem, ismini bilmiyorum kusura bakma, hayatımda hiç bu kadar güzel modeller görmemiştim. Ellerine sağlık. Kızıma da oğluma da seneye kış için birşeyler düşüneceğim. Yalnız ben kombin çok severim, mesela sdevelinin gösterdiği pantolona uygun yelek, ya da bolero vs. Tekrar tekrar tüm modellerine bakıcam, çok hoşuma gitti. peki mont gibi dikebilir misin, içine elyaf koyup astarlasan, öyle birşey yaparsan gelecek kış için bir tane mont isteyebilirim senden. Ha bir de ona takım atkı ve bere tabi. :)

Şahika sen de harika modeller bulmuşsun, aslanlı olana da bayıldım!! :)

05/22/2011 21:40:00

önce teşekkür ederim...severek örüyorum,,ama sadece örüyorum..dikişden anlamam beğendiğin modeli örerim,,içine diktrmek istediğin astar ,polar,elyaf onun için dikişden anlayan terzi falan yardımcı olur..çocuklar ne kadar bilmiyorum ama kalın yünle örüldüğü zaman içine birşey istemez sıcak tutar..takım olarak ördüm birkaç model ekleyeyim...siz nasıl isterseniz ben örerim sorun değil benim için takımda olur tekde....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...