izmitte 2-3yaş arası oyun grubu kurmak istiyorum

12/10/2010 21:11:00

iyi akşamlar arkadaşlar ben oğlumun yaşına uygun 2-3 yaş arası çocuklardan oluşan bir oyun grubu kurabilirmiyiz izmitte merak ediyorum.yiğitin paylaşımı öğrenmesini ve arkadaşları olmasını çok istiyorum kardeşi olmadan bir ay önce kısa bir kreş deneyimimiz oldu çok ağladığından gitmek istemediğinden kıyamadık bıraktırdık aslında çokda pişmanım şimdiye çokdan alışmıştı neyse birkaç ay sonra evdeki kardeşin varlığına iyice alıştıktan sonra tekrar düşünüyorum kreşi ama bu süreçtede en azından arada bir toplaşıp oynayacağı arkadaşları olsun istiyorum komşuculuk ilişkisine çok bulaşmayan biri olduğumdan arkadaşımız yok,oyun arkadaşlarımız kendimizden büyük kuzenlerimiz ama ben yaşıt arkadaşları olsun istiyorum çok uzattım bu bir davettir önce burda tanışıp kaynaşıp daha sonra bunu hayata geçirebiliriz diye umut ediyorum...

Ynt: izmitte 2-3yaş arası oyun grubu kurmak istiyorum

01/12/2011 12:15:00

merhaba elcin bende oyun grubu kurdum derken acılmıs bu link .yuvam akarcada oturuyorum bir müddet tanıstıktan sonra uygun olursa karşılıklı arkadaşlıklarımız ogluma oyun grubu kurmak ıstıyorum

02/09/2011 11:58:00

merhaba, ben yahya kaptanda oturuyorum 2,5 yaşında bir kızım var. Eğer hala geçerli ise oyun grubu kurma fikrinize katılıyorum.

02/09/2011 12:34:00

bende plaj yolunda oturuyorum bende katılmak isterim ama sanırım benim kız biraz küçük kalıyor:)

08/03/2011 22:35:00

arkadaşlar bende gölcükte oturuyorum oyun grubuna dahil olmak isteriz 

08/07/2011 11:38:00

yaa ben bu sayfayı unutmuşum bile ilgilenen arkadaşlar beni faceden eklerse daha akıcı bir şekilde konuşup bir plan yapabiliriz.elçin argun özbay diye eklerseniz ahçı şapkalı sarışın benim:)

08/09/2011 09:00:00

Arkadaşlar merhaba, ben kızım biraz küçük kalabilir :) fakat bende çoçuklarla vakit geçirmesini istiyorum. Halen geçerli ise bizde oyun grubuna dahil olmak isteriz. Ne aşamadasınız acaba?

08/09/2011 09:02:00

bende istiyordum fakar pek bi girişim yok şu anda:) nerde oturuyorsun lalei?

bende istiyordum fakat pek bi girişim yok şu anda:) nerde oturuyorsun lalei?

bende istiyordum fakat pek bi girişim yok şu anda:) nerde oturuyorsun lalei?

08/09/2011 10:05:00

Ben yahya kaptandayım, fakat yazın derbentteyim :) sen plaj yolunda nerede oturuyorsun? Biz seka parka çok geliyoruz :) Diğer şehirlerdeki anneler çok güzel toplanıyorlarmış, keşke bizde izmitte böyle bir şey yapabilsek ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
KOCAELİ NURTURİA ÜYE ANNE VE BABALAR

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...