izmitte 2-3yaş arası oyun grubu kurmak istiyorum

Ynt: izmitte 2-3yaş arası oyun grubu kurmak istiyorum

08/09/2011 10:11:00

plajyolunda romano var o taraftayım bende sekaparka çok gidiyorum, bizde burda bir buluşma yaptıkk yine yapabiliriz yenimi üye oldu buraya yoksa pek online değilmisin?

08/09/2011 10:15:00

Hımm, benim de o taraflarda oturan tanıdıklarım var :) Evet yeni üye oldum, vakit buldukça, lazım oldukça online oluyorum :) İnşallah yine bir buluşma ayarlanır, çok isterim katılmayı?

08/09/2011 10:36:00

buluşuruz, yakın zamanda yolun düşerse buralara haberleşelim

08/09/2011 10:56:00

Kızlar bizde varız.hatta Füsun diye bi arkadaş daha var burdan.Bizede haber verin.

08/09/2011 10:59:00

Hafta sonuna ne dersiniz? Biraz aceleciyim galiba ama sizlerle tanışmak istiyorum :)

08/09/2011 11:07:00

:)) h.sonu olabilir tabii nerde meselaa, aa leylak sendemi izmittesinn

08/09/2011 11:10:00

Benim için Seka park uygun birlikte bir çay içeriz, bebişlerde oynarlar :)

08/09/2011 11:12:00

:) benim içinde uygun, leylaakk geliomusun sende:D

08/09/2011 14:36:00

süpersiniz kızlar ya valla ben açıp kaçmışım konuyu kusuruma bakmayın bende varım tabiki umarım güzel arkadaşlıklar kurarız...yalnız bi sorun var oruç tutmuyormusunuz ramazan ramazan nasıl olucak yani ben tutmuyorum emzirdiğim için ama dışarda bişe yiyip içmeye çekiniyorum.:)bide cumartesi içinmi konuşuyoruz ve saat kaç gibi olucak tam uyku saati olursa huysuzluklar aman amma dertliyim işte ben bu yüzden eve tıkıldım 3senedir herşeyimi çocuklara göre ayarladığım için ama daraldım bunaldım depreşyon gelicek böle gidersem:)nese siz saat söleyin gün söleyin ben geliyorum şu evdeki ipimi koparıcam:)heyt kim tutar beni:)

08/09/2011 14:50:00

yaa sen grubu kur kaçç, bizde buluşuruz böle:)) vala ben oruç tutmuyorum bişi yemek içmektende çekinmeye gerek yok bence:)) cumartesi için konuştuk ama bence cumada olabilir öğleden sonra falan, tam gün yer ve saat belirlemek lazım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
KOCAELİ NURTURİA ÜYE ANNE VE BABALAR

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...