izmitte 2-3yaş arası oyun grubu kurmak istiyorum

Ynt: izmitte 2-3yaş arası oyun grubu kurmak istiyorum

08/09/2011 16:03:00

hakkaten ya biraz daha bakmasam buluşma fotolarınıza bakıp avcumu yalardım:))o zaman serap,lale,leylak,füsun var bende bir arkadaşımla gelicem büyük ihtimal yani şimdilik 6kişiyiz hadi bakalım:)bana cumartesi uyar gerçi ogün  oğlumun doğumgünü ama ramazan dolayısıyla partimizi bayram sonrasına erteleme kararı aldım malesef yoksa kendi tarafım eşimin tarafı 40kişilik bir iftar ve doğum günü yapmam gerekir:)gerçi eşime dışarda iftar verelim doğum günümüzüde orda kutlarız dedim ama bakalım öle bile olsa cmt gündüz gelebilirim diye düşünüyorum.bu arada lütfen face kullanıyorsanız ordan ekleyin beni lale ekledi bile çünkü ben sıkı bir faceçiyim orda ebeme kadar herşeyimi öğrenirsiniz:))öpüyorummm

08/09/2011 16:03:00

hakkaten ya biraz daha bakmasam buluşma fotolarınıza bakıp avcumu yalardım:))o zaman serap,lale,leylak,füsun var bende bir arkadaşımla gelicem büyük ihtimal yani şimdilik 6kişiyiz hadi bakalım:)bana cumartesi uyar gerçi ogün  oğlumun doğumgünü ama ramazan dolayısıyla partimizi bayram sonrasına erteleme kararı aldım malesef yoksa kendi tarafım eşimin tarafı 40kişilik bir iftar ve doğum günü yapmam gerekir:)gerçi eşime dışarda iftar verelim doğum günümüzüde orda kutlarız dedim ama bakalım öle bile olsa cmt gündüz gelebilirim diye düşünüyorum.bu arada lütfen face kullanıyorsanız ordan ekleyin beni lale ekledi bile çünkü ben sıkı bir faceçiyim orda ebeme kadar herşeyimi öğrenirsiniz:))öpüyorummm

08/09/2011 21:25:00

arkadaşlar bende gelmeyi çok isterdim ama sekaparka gelmem için otobüsten indikten sonra baya yol yürümem gerekiyor iki çocukla bu biraz beni zorlar heralde size ii eğlenceler şimdiden inş birdahaki buluşmanızda bende aranıza katılırım

08/09/2011 21:42:00

mrb deniz:) nerde oturuyorsun?

08/09/2011 21:58:00

ımmm şey kem küm:))kızlar ya ben cmt gelemiycem desem kim benim kafamı kırar ne sorunlu ne manyak karı hem grup açıyor hem biz toplanıyoruz bi gelicem diyor bi gelmiycem diyoor der:)şöleki demiştimya ogün oğlumun doğum günü diye belki dışarda iftar vericez diye bu akşam gidip görüştük restorantla ve ayarladı eşim valla benim hiç umudum yoktu açıkçası bana pahalıda geldi ama saygıdeğer koca kişisi bu sabah sağından kalkmış olsa gerek şıp diye rezervasyon yaptırdı:)diyordum yine gelirim ogün ama unuttuğum bir nokta oğluşun pastasını ben yapıcam oda şöleki birkaç aydır butik pastacılıkla ilgilenmekteyim kursa falanda gittim nese kendi oğluma yapmıycamda kime yapıcam diymi:)bide erkenden mekana gidip süsü püsü ilgilenmem lazım bunu 2çocukla nasıl yapıcam bilmiyorum ama bakalım ya ben ramazandan sonraya okadar endekslemişimki kendimi resmen 2ayağım bir pabuca girdi yarın gidip autletden oğluma kıyafet almam lazım sonra pasta için alışveriş yapmam lazım kurabiyeler yapıcam şeker hamurum az yarın hemen sipariş vermem lazım anam anam valla yandım a dostlar bana şans dileyin. bu arada şöle bi telafi edesim var madem oyun grubunu ben açtım ramazandan sonra evimde ağarlamak isterim hepinizi misafirden korkmam 40kişi olmuycaksa:))şaka bi yana 40olurmuşuz :)))öptüm anacım hepinizi ve minik kuzularınızı...

08/10/2011 05:45:00

merhaba arkadaşlar ben de y.kaptandayım ama h.sonu tatile çıkıyorum dönüşte inş.isterim görüşmek zaten bu hafta olmuyo sanırım buluşma

08/10/2011 06:24:00

Merhabalar kızlar, dünden beri ne kadar çok şey olmuş :) İlk önce ben çalışıyorum cuma gelemem ama Elçin istersen pazarda buluşabiliriz (tabiki diğerlerinede uygunsa ama yorgun olurum dersen sen bilirsin :)) bizi evinde ağırlarsın artık :)) Deniz bir şekilde haberleşebilirsek ben seni indiğin yerden alabilirim??

08/10/2011 06:30:00

Karar verin banada bildirin kızlar.

08/10/2011 07:35:00

:):) ben pazar günü tatile çıkıyorum,cumartesi uygunum birtek, 1 ay sonra dönücem, eğer hep beraber olalım derseniz 1 ay sonraya kalır, he yok elçin olmasada olur:):) dersenz buluşalım:)

08/10/2011 07:37:00

Ramazandan sonra buluşalım herkes olsun hem bence tabi

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
KOCAELİ NURTURİA ÜYE ANNE VE BABALAR

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...