izmitte 2-3yaş arası oyun grubu kurmak istiyorum

Ynt: izmitte 2-3yaş arası oyun grubu kurmak istiyorum

08/26/2011 21:20:00

evet elçin ben gölcükte oturuyorum bizim burda var kreş çok yakın hemde ama 400 tl falan dediler o yüzden bana fazla geldide acaba heryerde aynı mı die merak ettim..senin işinde zor valla çocuk sevmediyse onu alıştırmak bi hayli zor olsa gerek.benim kızda bana çok yapışık hiç ayrılmayan bi çocuk ama biara kreşe fiyat sormaya onunla gittim ordan çıkaramadım valla oyuncaklara bi daldı çok sevinmiştim ama işte fiyat pahalı gelince olmadı malesef artık bu kış verelim diyoruz ama bakalım durumumuz müsait olursa inş göndercem bende.seninde allah yardımcın olsun inş biran önce güzel bir yer bulursun ve oğlun alışır.. buarada herkesin kandili mübarek olsun

08/26/2011 22:30:00

denizcim fiyatlar sanırım aşağı yukarı öledir devlet içinde daha küçük bizimkiler.ben kumluya gönderirken 275di yarım gün bu sene 300-350arası bişe olmuştur sanırım.aslında 3yaş erken diyenlerde var ama ben çok bunaldım benimde kimsem yok çocukları bırakabileceğim annemler istanbulda eşimin tarafıda istersem bakarlar ama nedense yük olduğumu hissediyorum yiğit 3yaşında mecbur olmadıktan sonra hiç bırakmamışımdır ki zaten eladan sonra yiğit bana yapıştı hiç bırakamadım şimdi kreşe çok zor olucak ama acayip bunaldım sıyırmak üzereyim sağlıklı bir anne olabilmem için kendim için bişiler yapmam lazım nasıl yapıcam bilmiyorum ama yapmam şart bu butik pastacılığıda bu yüzden bulaştım aslında çok yoruluyorum ama bi yandan ruhum dinleniyor ve alkış almak her insan gibi benimde çok hoşuma gitti.sana bu yüzden tavsiye ederim insanı motive eden bişe yaptığın bişeyin beğenilmesi.faceden sorunada burdan yanıt vereyim kurs zaten birgünlük yani pasta için ayrı kurabiye için ayrı tabi 11den 17-18e kadar falan sürecek ama dediğin gibi bebek biraz daha büyüsün istersen gerçi o zamanda daha hareketlenicek sen bilirsin benim için getirmenin hiçbir sakıncası yok uykusu rahat bir bebekse uyutup işimize bakarız.herkesin kadir gecesi mübarek olsun kaldırabilsem bi yerlerimi dua etmem lazım çok isteğim var yarabbim herkesin gönlüne göre versin...

09/08/2011 14:46:00

kızlarrrrrrrr kızlarrrrrrr artıkın diyorum buluşalım.kahvaltı organizasyonu yapsak ekim ayı içinde bir haftasonu(çalışan arkadaşlarımız için)buluşalım ,kıpraşalım diyolar burda bizde kıpraşalım  çocukları kıpraştıralım:)

tarih mekan için fikirlerinizi bekliyorum orta yolu bulucaz bu sefer...öpüyorum herkesiiii haydim dökülün fikirleri:)

09/09/2011 13:04:00

huuu neden kimse cevap yazmıyor yafu:((

09/14/2011 06:47:00

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.oğlum 2,5 yaşında annem bakıyor.anneme hem ev işlerine hem de oğlumun bakımına yardımcı olabilecek bir kadın arıyorum.yahya kaptanda oturuyorum.

09/14/2011 07:50:00

Size tavsiyem muhtarlık ile iletişine geçmeniz muhtarlarda oluyor böyle talepler. Arkadaşım muhtarlık vasıyasıyla bulmuştu yuvamda gayette memnun şu an. Umarım siz de bulursunuz iyi birini.

09/14/2011 08:00:00

hmm gerçekten de hiç aklıma gelmemişti olmazsa gidip sorayım teşekkürler

09/14/2011 11:00:00

Merhaba, ben de yahya kaptanda oturuyorum ve aynı dertten muzdaribim :) Daha önce bir kaç denememiz oldu ama doğru düzgün birini bulamadık, muhtarlık işe yararsa haber verebilirmisin?

09/14/2011 11:09:00

merhaba lalei bugün arayıp sordum muhtarlığa ama öyle bir talep gelmemiş.ben de bir umut vardır dedim.şimdi benim arkadaşımın ablası kız meslek lisesinde öğretmen ona soracak.hani çocuk gelişimi mezunu olupta çalışmak isteyen falan varsa söyleyecek bakalım benimde 1 aya kadar bulmam lazım.sen hangi bloktasın ben A/10 dayım çalışıyor musun sen de

09/14/2011 11:21:00

Çok ilginç bizim yuvamda yani muhtarlıkta üç dört kişinin numarası vardı. İsterseniz orayı deneyin Fevzi Çakmak mah. muhtarlığı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
KOCAELİ NURTURİA ÜYE ANNE VE BABALAR

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...