GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

06/06/2011 07:29:00

Gap pj almamış olsam da konuyu takip ediyorum ve şu ana kadar alışveriş sitelerinde bu şekilde bir olay yaşamadığım için ürün alan arkadaşlarım adına üzüldüm. Bu problem yaşadığından beri minimoy'un indirim fırsatlarına bakmaya elim gitmiyor, sürekli sorun yaşanabileceği aklıma geliyor.

Benim şahsi fikrimdir; Minimoy'un sadece ısrarla hakkını arayıp, ürünleri iade etmek isteyen müşterilerine değil sorun yaşamış olsun olmasın gap pj alan bütün müşterilerinden ürünleri geri almasını, bunun için çağrı yapmasını ve paralarını iade etmesini bekliyorum. Ancak bu sayede benim güvenimi kazanma yolunda bir adım atabilirler..

Ben potansiyel bir müşteri olabilirim, bir kişiyi kazanma ya kaybetme konusuna çok fazla takılmıyor olabilirler ama benim gibi düşünenler olabileceğini biliyorum. Ayrıca eminim minimoy da bu kötü ünle anılmak istemez.

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

06/06/2011 13:14:00

Minimoy;a duyarliligindan dolayi tesekkur ediyorum. hilal'in de tavsiye ettigi gibi herkese mail gondermisler:

Değerli Minimoy üyesi,

26-27 Mayıs tarihli Gap kampanyasından satın aldığınız ürünlerinizden iade etmek istediğiniz siparişleriniz varsa minimoy olarak bütün iadelerinizi kabul etmekteyiz.

İade etmek istediğiniz ürünlerinizi faturasıyla birlikte UPS kargo şirketine karşı ödemeli olarak(kargo ücreti bize aittir) yollayabilirsiniz.

*Bazı üyelerimizin satın aldıkları ürünlerde tedarikçi firmadan kaynaklanan problemler yaşanmış olmasından dolayı, başka problem yaşamış olan üyelerimizin olabileceği düşüncesiyle, minimoy olarak üyelerimizi mağdur etmemek adına ;

hiçbir koşul aramaksızın ürün iadesi almaktayız.

Ürünler bize ulaştıktan sonra, biz sistemden siparişinizin iptalini gerçekleştiriyor olacağız. Siparişinizin bedeli yaklaşık 1 hafta içerisinde banka tarafından size iade edilecektir.  Banka hesaplarınızdan iade işlemi takip edebilirsiniz. Aksi takdirde bizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Ayrıca siparişinizin iptalinin gerçekleşip gerçekleşmediğini Minimoy-Hesabım – Siparişlerim Bölümünden de takip edebilirsiniz.

Teslimat Adresi:

Titgo Elektronik Hiz. ve Tic. Ltd. Şti.

Cennet Mahallesi Yavuz Selim Caddesi

Coşkun Apt. No: 11 Küçükçekmece / İSTANBUL

Telefon No : 0 212 541 22 74

Saygılarımızla

Minimoy

06/06/2011 13:16:00

alkışşşş

06/06/2011 13:18:00

çok güzel yapmışlar. olması gereken de buydu.

06/06/2011 13:25:00

ben iademi aldım arkadaşlar hesabıma da geçti bilginize

06/06/2011 13:29:00

bende bu akşam gönderiyorum inşallah :) çok isabetli bir karar almışlar..tebriklerrrr...

06/06/2011 13:36:00

Tebrikler minimoy'a...

06/06/2011 13:36:00

oyyy 

bencede teşekkürler
duyarlı olmaları benide sevindirdi

06/06/2011 13:51:00

Hilal hanım merhaba,

Üyelerimizin bize olan güveni en öncelikli konularımızdandır.

Konuyla ilgili gerekli çalışmalarımız devam etmektedir.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

06/07/2011 08:12:00

Minimoya bak, grubumuzu takip ediyor :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...