GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

09/16/2011 08:01:00

minimoy o zamandan kalma gap pjleri sale satisina koymus, 6.90a bile var, anlasilan bizim iadeler ellerinde kalmis :) bu sefer gap diye ilan edememisler tabii, markasiz satiliyor da uzerlerindeki koskoca gap yazilari ne olacak? hic yakistiramadim 3 kurus icin sokakta satilan cakma mallari listelemelerini.

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

09/16/2011 08:30:00

ama bir şey dıyeyım mı ben o elbıslerden almıştım çok guzeldıler cokta begenmıştım...7.90 da cok cok uygun bır fıyat bence kaçmaz :)

09/16/2011 08:34:00

elbiseleri bilmiyorum, pijamalar elaketti, yazmistim uzun uzun.. ama sorun iyi ya da kotu olmasi degil ki, uzerine cakma gap yazilmis (hem logo hem etiket) seylerin satilmasi.

09/16/2011 08:35:00

selda yapma hiç güzel değildiler

pazarda bile almazdım ben 

09/16/2011 08:50:00

pijamalar değildi ama bence elbısler ıyıydı..yanı ben oyle düşünüyorum..ya tabı çakma ürün satması böyle bır yer için prestıj açısından rezıl bır durum olsa da ben önceden ürünlerı elıme almış bırı olarak yınede guzeldıler ve bu fıyata alınabılırler dıyorum..ben o zaman bıle 30 tl ye aldıgım halde sadece pıjamaları mı teslım etsem acaba dıye düşünmüştüm..allahtan hepsını ıade etmişim yoksa şimdi kafamı taşlara vuruyor olurdum :)

09/16/2011 08:53:00

sen de haklisin :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...