GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

05/26/2011 07:14:00

Kalıplar dar arkadaşlar, bu kış(2.5 idi) Ada'ya ben 4 yaş giydirdim, gerçi bizimki azıcık geniş bir kuzu ama :) GAP'in genel olarak bedenleri dardır, ancak penyesi çok kaliteli olduğu için çekme/sarkma vs. yapmıyor. pijamada azıcık da bol olması iyi bence. ya da bana iyi geliyor bilmiyorum :)

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

05/26/2011 07:16:00

05/26/2011 08:51:00

arkadaşlar en küçük bedeni 18 aydan bşlıyor benim kızım 6 aylık olacak. kalıbı dar diyorsunuz 18 aylık alsam olabilir mi. bir yaş için kaç beden alınmalı yardımcı olurmusunuz

05/26/2011 08:57:00

aaa yazdığım gelmemiş

bende 2 uzun kollu biri 3 yaş biri 4 yaş aldım
birde en alttan yeşil askılı şortlu takım 3 yaş aldım

büyükmü aldım dedim emme

eşim ne diycek bana daha carters den de pijama takımı siparişi vermiştim

05/26/2011 08:59:00

sheshe ne alcan canım

alttan lastikli gibi pijamalardan alacaksan olur  kollarıda öyle çünkü
yazlıkta alacaksan zaten kol kısa şort bence olur
ha ben büyük sevmiyorum dersen bilemiycem canım
bak bnim oğlum 17 aylık şimdi 2 yaş giydiriyorum pijama 
zaten rahat olmalı burdanda 3 yaş 4 yaş seçtim zaten uzun kol artık sonbahara giyer gerçi bura ankara ama :))

05/26/2011 09:03:00

oğlum 7 aylık 12/18 ay olanlardan aldım bende büyükmü acaba diyordum demek kalıpları küçükmüş tam olur o zmn oğlum 10 kilo zaten

05/26/2011 09:17:00

aaa sevindim birilerinin işine yaraığına ben gaptan pek alışveriş yapmamıştım... bakam pijamalara

06/01/2011 12:31:00

ARKADAŞLAR ÜRÜNLER GELDİMİ

AZ ÖNCE ALDIM 
BEN HİÇ BEĞENMEDİM
KOPYA GİBİ KUMAŞI FALAN BERBAT
HELE 3 YAŞ ALMAMA RAĞMEM MİNNACIK
İADE VAR MI BİLDİĞİNİZ 
3 ÜRÜN ALDIM BİDE YAA

06/01/2011 12:33:00

memnun olan yok galiba..arkadaşlardan alan ve iade eden var,faturadaki noyu arayıp upsle iade etmişler

06/01/2011 12:35:00

Galiba minimoydakilerde bir sorun var , gap pj fanıyımdır ben , olumsuz yorumları gördükce üzülüyorum valla . ( Sanki gapın sahibiyimde :))  )

Çok arkadasıma önermişimdir valla . Hayret ya...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...