GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

06/01/2011 12:36:00

hanımeli nasıl iade edicem minimoy u okuyorum paket açılmamış olmalı demiş e mecburen açıp baktım herhalde çocuğumun üstüne dahi giydirmedim

berbat diye

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

06/01/2011 12:37:00

ben almadım,iade eden arkadaşıma msj atiim sana bilgi versin smhsmh

06/01/2011 12:38:00

YARDIM ARKADAŞLAR LÜTFEN İADE ETMEK İSTİYORUM

06/01/2011 12:44:00

Bence müşteri hizmetleriyle baglantıya gec , hem ölcüsünün küçük olduunu hemde istediğin kaliteyi bulamadıgını söyle , ürüne zara vermedim yaz .

Olumsuz dönerlerse bir sürü şikayet sitesi var , onlara basvur ..

06/01/2011 12:47:00

elifgokcenkolutek@minimoy.com

telefonları da 0 212 541 2274

iletişim bilgileri bunlar arayabilirsin yardımcı oluyorlar

06/01/2011 12:50:00

hülya sen almışmıydın canım

06/01/2011 13:06:00

Aldım hem kışlık hem yazkıl aldım geldiğinde bende senin gibi düşünüyordum ama öyle değilmiş. Ben ilk defa pijamasını aldığım için bilmiyordum zaten böyle oluyormuş ama asla deforme olmuyormuş. Serap GAP mağazasına götürüp sordu orjinal demişler vazgeçtim izde etmekten ben.

06/01/2011 13:07:00

Arkadaşlar ben dün ürünleri aynen geri göndermiştim.Aradım ellerine ulaşmış ama çıkan kişi Elif Hanım ilgileniyo yarım saate gelir dedi takipteyim sizide haberdar ederim

İlgilenenler için UPS kodalrını aldım eleman çağırıp karşı ödemeli gönderdim iade almak zorundalar berbat ürünler bence dalga geçer gibi.

06/01/2011 13:07:00

anladım

ama 
mail attılar geri gönderin diye
inşallah geri iade ederler paramı

06/01/2011 14:34:00

Bende ürünleri aldım dün benim Ebay üzerinden satın aldığım ürünler ile aynı. Ben gelen ürünlerde  herhangi bir kalitesizlik göremedim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...