GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

06/01/2011 13:53:00

sayın mervesinem 

kalite anlayışımız farklı olabilir ben beğenmedim şaka gibi ürünler kusura bakmayın
çoğu şeyi gap ten alırım oysaki

ben iade talep ettim 

siz güle güle kullanın 

Ynt: GAPkids,ba​byGAP ; Minimoy'da En çok görmek istediğini​z markalarda​n ilki olan babyGAP ve GAPkids ürünleri yarın %70 indirimler​le minimoy'da

06/01/2011 18:47:00

kollarını simetrik dahi kesememişler, pazardan alsam daha iyi çıkardı:(

06/03/2011 07:28:00

Tedarikçi firmadan kaynaklanan problemden dolayı yaşanan mağduriyet için özür dileriz.

Minimoy'dan yaptığınız tüm alışverişlerinizin iadesi hemen yapılabilimektedir.

Ürünleri karşı ödemeli olarak UPS kargo şirketine verebilirisiniz.

Para iadelerini banka hesaplarınızdan kontrol edebilirsiniz.

06/03/2011 07:44:00

bende dünden beri iadeyi bekliyorum ama hesabıma geçmedi henüz :(

06/03/2011 07:58:00

selam, sehir disinda oldugum icin pijamalari dun aksam gorebildim.
biraz once de hulya'nin verdigi telefon numarasini aradim.
gap pijamalarin orijinalligiyle ilgili  suphelerim olustu. aksam tamamen emin olup iade yapacagim ya da yapmayacagim.
simdi kafamdaki soru isaretlerini ve sebeplerini yazayim:

londra gap magazindan alinmis pijamalarini kullaniyoruz.
1) bir kere onunla paketleri farkli.
2) pijamanin ustune basilmis "baby gap" logosu tamamen farkli, "gap" bir tuhaf yazilmis.
3) baby gap'te olculer 2T-3T-5T diye gider (hatta 6T yoktur. satislarda 6 yasin olmasini tuhaf karsilasmistim hatirlarsaniz). oysa bunda "4 years" "5 years" yaziyor.
4) renkler cok cansiz. bizim pijamalarda parliyor.
5) dikisler ozensiz. yuvarlak olan yaka dikisi bile kimi yerde iceri girmis, duzgun olmamis.
6) kumas cok farkli. evet kalinlik olarak ayni ama bu hemen dagilacakmis gibi duruyor.

acaba dedim, uretildigi ulkeye gore mi degisiyor. bunlar maleyzada uretilmis, bizimkiler nereden bir bakacagim.

minimoy kesinlikle orijinal oldugunu soyledi, "nereden temin ettiniz?" dedim, "onu arastirip soylemem lazim" dedi bayan/

buradaki Minimoy nickli kisiye sorayim: Nereden temin ettiniz?

06/03/2011 07:58:00

Yeliz hanım ürün iptaliniz yapılmıştır. Bankanızın hesap hareketlerinden lütfen para iadenizi kontrol ediniz.

Saygılar

06/03/2011 08:18:00

@Ülkü hanım merhaba,

Gap ürünleri Amerika üzerinden temin edilmiştir.

06/03/2011 08:35:00

minimoy ilginiz için teşekkürler ben de dün göndermiştim size

semiha A. Ankara
elinize geçtimi

06/03/2011 08:37:00

Henüz ulaşmadı.

06/03/2011 08:38:00

minimoy iadem hesabıma geçmemiş bilginize

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...