Altunizade-Koşuyolu-Üsküdar civarı oyun grubu

Ynt: Altunizade-Koşuyolu-Üsküdar civarı oyun grubu

11/08/2012 13:23:00

tek erkek annesi ben mi oldum şimdi :(

11/08/2012 13:28:00

bende varım :) üsküdar zeynepkamildeyim.ama ben ancak haftaiçi olduğunda katılabilirim.haftasonu babayla birlikte oluyoruz.

11/08/2012 13:29:00

deryacım ben de hafta içi çalıştığım için katılamıyorum sizlerin kıpraşmasına:( ama bizim bu zaten çok uzun sürmez sadece bu cmtsyi ayırsan bize olmaz mı?:)

11/08/2012 13:30:00

:)) sevindim :)) aslında benim içinde haftaiçi daha iyi olur ama bu hafta biraz hastayız, o yüzden bu haftakine dahil olmayalım en iyisi haftaya falan olursa bizde gelmek isteriz.

11/08/2012 13:40:00

Haftaıcı mumkun degıl, saat 18.30da evde oluyorum. Ama Kosuyolu parkı veya Zeynep Kamıl'ın karsısındakı parkta, hatta Nurtı annelerı olarak Kosuyolu Cevız Agacı'nda bulusabılırız.

11/08/2012 14:29:00

Cumartesi 10:30 dr kontrolümüz var ordan çıkınca size katılabiliriz. Nerde buluşuyoruz

11/08/2012 14:34:00

henüz yer belirlenmedi kesin gelecekler söylerse ve yer fikri olanlar da söylerse ayarlayalım ben hiç organize etmedim kıpraşma:)

11/08/2012 14:45:00

lipres pek bir yakınmışız seninle, aramızda 1 cadde var :))

11/08/2012 15:35:00

dur ya bizim mahalle Ahmediye diye geçiyor! Doğancılar parkının bir alt sokağındayiz :))

11/08/2012 16:12:00

Bu kadar ilgilenen olmasına çok sevindim,grubu kurarken amacım haftaiçi olmasıydı ancak ben haftasonuda uyarım.Haftasonu katılabileceklerle Cumartesi buluşsak,haftaiçi katılacaklarla önümüzdeki hafta çok uzatmadan buluşsak diyorum.Birde bildiğiniz bir oyunevi gibi bir yer var mı?Oyun ablası olsa mesela,oyuncaklar olsa,bizde muhabbet edebilsek.Cocuklarda rahatça oynasa.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...