Altunizade-Koşuyolu-Üsküdar civarı oyun grubu

Ynt: Altunizade-Koşuyolu-Üsküdar civarı oyun grubu

11/08/2012 16:55:00

Kiz kulezinin karsina simit sarayi acildi. 3 buyuk oyun odasi var bildigim kadariyla ama oyun ablasi yok. Bu benim bir onerim ama zaten uskudarda boyle baska bir yer bilmiyorum. Biz arabayla gelebiliriz dolayisiyla bizim icin uskudar sinirlarinda olacak herhangi bir yer secilmasinin sakincasi olmaz. Ben hafta ici yogun calisiyorum ve Ece de krese gidiyor. Bu yuzden hafta ici katilmsmiz mumkun degil. Hafta sonu programina uyariz.

11/08/2012 17:54:00

biz hafta sonu da haftaiçi de gelebiliriz. ancak dediğim gibi hastalığımızın biraz hafiflemesi lazım bugün antibiyotik kullanmaya başladık çünkü. hem sizlerin bıdıklarına da geçmesini istemem, geçici birşey değil ama olsun gene de. haftaya haftaiçi olursa biz ona katılalım en iyisi. sonrakilere inşallah her türlü geliriz.

11/08/2012 19:58:00

Size çok gecmis olsun.Ne diyorsunuz arkadaşlar cumartesi buluşuyor muyuz"

11/08/2012 19:59:00

benim bekarlık mahallem ahmediye ;) annemler aziz mahmut hüdai hazretlerinin orada oturuyor.buarada simitçi gayet uygun bir mekan,oyun ablasıda ancak ücretle dışardan ayarlanabiliyor.haftaiçi buluşmayı düşünenlerle görüşmek üzere ;)

11/08/2012 20:08:00

serpilcim benim eşim haftaiçi genelde geç geliyor işten ve birlikte olduğumuz vakitler çok kısıtlı.oyüzden haftasonu birlikte geçirmeye çalışıyoruz.çok nadir işi olursa benim tek çıkmaya fırsatım oluyor.yoksa inanki bende çok isterdim size katılmayı.

11/09/2012 08:25:00

Cumartesi katılabiliriz daha öncee demiştim 10:30da dr kontrolümüz var dr.dan çıkınca katılabiliriz.

11/09/2012 08:58:00

ben gelemıyorum, cumartesı-pazar evımden uzakta olacagım. sızlere cok ıyı eglenceler.

11/09/2012 09:03:00

Kimler katılıyor liste yapsak

nazveannesi
lipres
ozlemzeyno
pinar_ece

11/09/2012 09:37:00

Evet liste iyi fikir.

11/09/2012 09:40:00

Nazveannesi sizin doktor ne tarafta?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...