İstanbul'da Oyun Ablası Arayan var mı?

01/11/2012 14:08:00

Merhabalar daha önce de bir çok kez ilan verdim ve tekrar yenilemek istiyorum.Oyun ablası olarak iş arıyorum.İngilizce,Matematik,Türkçe,Fen derslerinden de özel ders veriyorum.İstanbul Üniversitesinde okuyorum.3 hafta tatilim pazartesi başlıyor.O dönemde  ihtiyacınız olursa fazladan da gelebilirim.Okuduğum için işe çok ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı?

Ynt: İstanbul'da Oyun Ablası Arayan var mı?

01/11/2012 15:47:00

Merhaba.Ben Ümraniyedeyim ama Maltepe'ye gelirim problem olmaz benim için.Siz oyun ablası mı arıyorsunuz?Ben bu cumartesiden sonra 3 hafta boyunca müsaitim Okul tatile giriyor.Onun dışındaki zamanlarda pazartesi salı cuma cumartesi pazar boşum.Fakat pazartesi salı ve cuma günleri 17:30-19:30 arası özel ders e gidiyorum başka bir yere.Ama gün içinde başka saatlerde düşünürseniz o günler de gelebilirim.Siz başka ne öğrenmek isterseniz sorabilirsiniz buradan.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...