acil olarak kreş arıyorum çankaya civarında

01/18/2012 14:46:00

kızım 33 aylık ve acil olarak kreş arıyoruz aslında 5 yaş öncesi düşünmüyorduk ancak bakıcımız ayrılmak zorunda kaldı sizden ricam birebir bildiğiniz ve deneyimlediğiniz bir yer varsa bana yazmanız ayrancı da oturuyorum baktım buralarda ama hiç içime sinen bir yer olmadı nelere dikkat etmeliyiz seçim yaparken şimdiden teşekkürler...

Ynt: acil olarak kreş arıyorum çankaya civarında

01/18/2012 14:51:00

Çukurambarda Rota var orayı methedıyorlar, Akman var burayıda aynı sekılde.soru ve cevaplarımdan bakabılırsınız Anaokulu, kreş, okul seceneklerınde baya tavsıyeler yer alıyor

01/18/2012 14:54:00

çok teşekkür ederim kafayı yemek üzereyim ne zormuş alışaçakmı , iyi davranılacakmı, vssss işte off offf benmi büyütüyorum bilemedim:(

01/18/2012 15:00:00

konuşan bır cocuk sonucta herhangıbır sorun oldugunda söyleyebılır sıze.ıyı egıtım almıs olacak vs.yersız endıselenmeyın bence.
Dısneye baktınız mı?
bende Ayrancı tarafında güzel bir ev bakıyorum ama hıc ıcıme sınen cıkmadı

01/18/2012 15:07:00

benim eltim 4 yaşında kızını minik kuşlar anaokulu diye bi yere gönderiyor

01/18/2012 15:07:00

bakmadım nerede ayrancıda. nereye baktınız ev için daha çok

01/18/2012 15:08:00

smhsmh teşekkür ederim memnunlar mı?

01/18/2012 15:23:00

memnunum dedi gerçi daha 2 ay olmamıştır başlayalı 

01/18/2012 15:25:00

Disney Kuzgun Sokakta sonra Güvenlık Caddesı sonunda Pıtırcık var orada fena bır okul degıl.

01/19/2012 08:39:00

merhabalar, ingiliz kültürün anaokulları varmış gopta bir de üstün dökmen markasının bilen yada gönderenler varsa acil olarak sizden görüşlerinizi paylaşırsanız senirim. Birde dün burada okudum rota kreşinde karakter eğitimi vss yazmışlar aslında orası fena değildi ama okuyunca etkiledi nedir ne değildir bilemedim... herkese kolay gelsin

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...