yeme-içme mekan önerisi

02/10/2010 14:38:00

aslında öneremeyecegim bir cafe ile baslayacagım:
ZUZU:(
ben begenmedim.
oyun ablaları cok isteksiz ve özensiz..
yemekler orta
servis kötü
cocuk tuvaleti kirli...
maalesef :(

Ynt: yeme-içme mekan önerisi

02/10/2010 14:40:00

İkea :)

Pek yakında oyun odasına da girecek. Ben ondan daha heyecanlıyım kabul edilecek yaşa geldiği için, reşit olacakmış gibi geliyor :)

02/10/2010 14:43:00

Hahhahaha....
Damla güldürdün beni....
dışarıdan cok eglenceli görünüyor di mi? hatta keşke içeriden nasıl göründüğünü de bilsem:)
sadece coooook kalabalık olunca basım dönuyor benim, gecen haftasonu resmen agzım yandı, ihtiyactan gitmek zorundaydık, otoparkta yer yoktu! acık -kapalı...

02/10/2010 14:50:00

IKEA'ya biz de bu pazar ilk defa Ada'lı gittik, ama sırf bu kalabalık fobisi yüzünden, sabah kahvaltıdan sonra fırladık evden, 10buçukta alışverişe başlamıştık o derece :) Otopark bomboş, ortalık sakin, yemek kuyruğu, masa bulamama vs yok.

Alacaklarımız belli olmasına rağmen, gelmişken turlamadan edemedik :) Ada'yı çocuk bölümüne gelene kadar arabasında zor zaptettik ama yine de fena değildi, çok mızırdanmadı. Çocuk bölümünde babasıyla ortama kaynaşırken, ben de hızlıca alacaklarımızı toparladım, sonra yemek arası, alt kat filan rahat rahat aldık çıktık herşeyi. Eve dönerken arka koltukta Ada'nın oyuncak raf sistemi yüzünden iki büklüm oturmak zorunda kaldım ama çocukla ilk IKEA deneyemimiz olumlu geçti :) Ama kesinlikle sabahtan gidilmeli, biz 1buçuk gibi çıkarken bayaa kalabalık olmuştu ortalık.

02/11/2010 05:38:00

Ben şu listeyi paylaşsam? http://blogcuanne.com/cocuk-dostu-restorankafeler/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...