Burcak'ın(burcaksahin) biricik oğlu Arda'nin doğum günü...

11/01/2012 23:27:00

Arda kuzusu,iyiki dogmussun! Annen iyiki doğurmuş seni.Allah bahtini,yolunu acik eylesin.nice sağlıklı,mutlu,huzurlu,başarılı yıllar geçir insallah annen baban ve sevdiklerinle.yeni yaşında ağabey olman dileğiyle..Burçak'cim seni de tebrik ediyorum ve çok öpüyorum ikinizi de :)

Ynt: Burcak'ın(burcaksahin) biricik oğlu Arda'nin doğum günü...

11/02/2012 01:48:00

Ardacım nice yıllara. Doğumgünün kutlu olsun..

Burçakcım seni de tebrik ederim

11/02/2012 03:13:00

Yakışıklı oğluşş iyi ki doğdun sen bu dünyada çok güzel günlerin yılların olsun sağlıkla mutlulukla inşallah :) burçakcım senide tebrik ediyorumm iyi ki doğurmuşsun böyle dünya tatlısı bir yavruyu

11/02/2012 04:40:00

Mutlu, saglikli yaslar dilerim Arda pasaya :) Burcakcim, seni de cok tebrik ederim. Sevgiler.

11/02/2012 05:10:00

Erkenden başlamışız kutlamalara :)) 40 gün 40 gece sürsün kabulumdur :))

11/02/2012 05:46:00

Şimdiden nice nice nice mutlu yillara Ardacim, annenle, babanla, buuykleirnle, arkadaslairnla ve sevdiklerinle uzun saglikli günlerin olsun:)

11/02/2012 06:33:00

Yarınmış yakışıklımın doğumgünü,şimdiden kutlarım canım,sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun inşallah.

11/02/2012 06:45:00

yakışıklı yeride durumayan Arda kuzusu , 

Doğum günün kutlu olsun . Her yeni yaşın bugün olduğu gibi sağlık, mutluluk dolu olsun. 

Annem , baban ve doğacak olan kardeşlerinle uzuuuun ömürler geçirmeni dilerimm 

Burçakcım anneliğinin 3. yılını kutlarım. Arda kuzumaaa 3. yaşında abilik yakışır güzel ailenle sağlık, mutluluk ve huzur dolu yıllar dilerimm , öperimmm 

Nevra & Emre Burak 

11/02/2012 06:50:00

Ardacığım doğum günün kutlu mutlu olsun, ömrün uzun, bahtın açık olsun. Burçak seni de kutluyorum, öpüyorum ikinizi de..

11/02/2012 06:53:00

Mutlu yıllar Sanaaaaaaa :) Burçakcım koca delikanlıyı öp bizim için. Sağlıklı mutlu yıllar geçirin inşallah :)

11/02/2012 07:07:00

doğum günün kutlu olsun yakışıklı nice sağlıklı mutlu yıllara ardacım:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...