ibrahim ayazınn güzell annesi dilşatımızın doğum günüsüü,kutlu olsunnnnn canımmm :))

<123>
08/23/2012 09:47:00

dilşatçımmm,

tanıdığım en ii doğum günü organizatörlerindensinn:)))
doğum gününü kutluorum arkadaşımm.
i.ayaz ,eşin ve sevdiklerinle nice mutlu sağlıklı bol paralı huzur dolu uzunnnnnnn bir ömür diliorumm.

seni çok öpüoruzzz.

başak&n.çınarr

Ynt: ibrahim ayazınn güzell annesi dilşatımızın doğum günüsüü,kutlu olsunnnnn canımmm :))

08/23/2012 09:48:00

canim doğumgünün kutlu olsun. Sevdiklerin hep yanında olsun.

Ynt: ibrahim ayazınn güzell annesi dilşatımızın doğum günüsüü,kutlu olsunnnnn canımmm :))

08/23/2012 09:51:00

aa basakk yaa cok tatlisin :) cok mutlu oldum bende sabahtan beri sol tarafa bakiom bana neden kimse sayfa acmio die :) tsk ederimm sende saol betulcum:)

08/23/2012 09:55:00

açmammı güzelimm ne demekk :)büyükk zevkkk,

dün sana yazdım ne zaman doğum günün bu ara biliorumm die ama sen görmedinn.
bende seni bulup soriim die bakınıordum nurtiyeki güncellemeni gördümm :))

bir başak ın halini en ii başka bir başak anlarr :P  2 gün sonada benim doğum günüm bende bakınıpp dururumm eminimm hemen de kurarım beni sevmiorlar mı takmıorlar mıı diee ::))

çok öpüorum tatlımm nice niceee yıllar dilerim tekrarrr!

08/23/2012 09:59:00

Tam basak sin sende yani :))

08/23/2012 11:04:00

mutlu yılllarrrrr dilşat saglıkla dolu huzurlu yuvanda yıllar boyu guzelce heyecanla kutla dogum gununu inşallah...

08/23/2012 11:15:00

Dilsatcim edinle ayazinda nice mutlu yillarin olsun :))

08/23/2012 11:27:00

nice sağlıklı mutlu yıllara...

08/23/2012 14:08:00

Nice mutlu yıllaraa:)

08/23/2012 14:18:00

Canim arkadasim dogum gunun kutlu olsun iyi ki dogdun ayaz ve poyrazla bi omur mutlu ol :)

08/23/2012 15:18:00

nıce yaslaraaa!:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...