Anne olmak haricinde hiçbirseyim!

<1234>

Ynt: Anne olmak haricinde hiçbirseyim!

02/21/2011 14:42:00

sanırım tüm anneler aynı şeyleri yaşamışlar kızım bundan 1 sene önce bensiz adım atmazdı sokağa herşeyini ben yapardım( hala yapıyorum) ama bunaldığım zamanlarda babasıyla yolluyorum ve seve seve gidiyorlar buna zamanla alışıyorlar.şimdi ise oğlum daha minicik olmasına rağmen ( tüm hafta evden dıuşarı çıkmıyorum) bunaldığımda oğlumu babasıyla bırakıp kızımı alıyorum çıkıyorum alt değiştiremiyor ama bakıyor öğrensin dimi ama:) evde de kızım okuldan gelğince oğlumla baba ilgilenir bazen 2sinide ona baktırıp biraz nefes alırım evde ama dışarı çıkmmadan annelik çok güzel ama kendimizi soyutlamamak lazım hayattan şimdi hedeflerim var onları gerçekleştireceğim.
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN (amin)

02/22/2011 00:05:00

Kesinlikle canacem katılıyorum.:))))))

02/22/2011 07:26:00

evet sosita... güzel günler yakında :))) sen de sevgiyle kal.....

03/19/2011 22:38:00

Ben de sehir degisikligi nedeniyle ilk olarak isimden ayrilmak zorunda kaldim ve su an yasadigimiz sehirde benim meselegime gore is olmadigindan evde tikilip kaldim. Arkadaslarimin yarisi ankara'da yarisi istanbul'da kaldi ve 2 sene hic arkadassiz hatta sapanca'da yasadigimiz icin esim disinda kimsesiz yasadim. SOnra kizim oldu, sehir icine adapazari'na tasindik ve kizim 5.5 aylik olmustu bile bir anda esimin arkadaslarindan birinin esiyle arkadas olduk, sonra o da hamile kaldi ve dogurdu, derken bir arkadasim daha oldu ve sansima kizi benim kizimdan 1.5 ay kucuk. Bir anda icimde yasam sevinci dogdu. Biz de herseyimizi kizlarimizla beraber yapiyoruz, kuaför, doktor kontrolü, diyetisyen :), agda, alisveris... Eslerimiz de arkadas, onlar da sayemizde daha cok gorusur oldu ve senelerce bir basimayken ki asiri sosyal bir insandim, birden tekrar gezip, eglenen, cafeye, avm'ye hatta bir seferinde kiz kiza istanbul'a bile giden biri oldum tekrar. Hayat suprizlerle dolu ne zaman kimin karsiniza cikacagi belli olmuyor. Ben hep umut ettim anlasabilecegim. kafa dengim bir arkadasim olsun diye ve bir anda karsima cikti.. umarim aynisi sizin de basiniza gelir :) bir de son kesfim... sabahlari esim ve kizim uyurken üst komsumla yuruyuse cikiyorum sanki yeniden hayata donmus gibi oluyorum :) sadece bana özel yeni bir yasam alani :) super!

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...