her istediği olsun istiyor ..

<12>
03/21/2011 08:58:00

Merhaba..

2 haftadır arda ne istiyosa ıhhh ıhhh diyerek beliritiyo ,normalde  çok konuşur hani öle o kdara anlamlı şeyler sölemez ama genede çenesi hiç durmaz bütün harfler yanyana gelir böle anlamsız bir sürü cümle kurar resmen bize bişey anlatır ..çok da hoşumuza gidiyo o konuştukça :)

benm sorum daha doğrsu sizn minikleri merak ediyorum onlarda böle istediklerini ıhhh ıhhh böle sanki konuşamocak gibi sölüyolar mı yapma oğlum aç de ne bilym su de gib telkinlerde bulunuyorum sürekli o ıhhh ıhh dedikçe bende ne istediğini tekrarlıyorum ama çok da inatlaşamam daha küçük  hoş bunlarda geçicek ama acaba dedm bu bu aylarda olağan mı :)

bir görseniz evde küçük köpke yavruları hgibi ıhh ıhhh ıhh böle acayip bi sesle geziyo tabiş bişey istiyosa yoksa el kol harektelriyle sanki bizim gibi konuşmaya çalışıyo :)

Ynt: her istediği olsun istiyor ..

03/21/2011 11:30:00

merhaba
şekercim bizde de durum aynıı..14 aylık olduk bizimkisi bi inat..dediğini yaptırmak istiyor..bize söyleniyor el kol hareketleriyle..bi tutturmuş ııh ııh ııh  :)) ııh larla geçiyor günümüz..

03/21/2011 11:33:00

hadi yaaa :)valla nasılda aynı oluyolar yaaa burda 2010 ocak anneleri grubu olmasa dicem ki bi tek benm ki böle ..ne yazsam yada ne yazılsa  aaa bende aa bizde de aynı diyorum :))

ıhh ıhhh la geçiyo derken cidden yalan değil öle geziyoo evde yaa :)

03/21/2011 12:15:00

valla haftasonu çok mızmızdı benimkisi..banada bi peygamber sabrı geldi
delirmedim ama mutsuz etti sıpa

artık klasik olacak ama diş çıkarıyo galiba

03/21/2011 12:18:00

eren azı çıkardı mı hiç 

mesela bizimki sol tarafta bi azı patlattı azcık rahatız hemen peşinden gelmezse 

03/21/2011 15:14:00

azı hangisi bilmiyorum:)

şu an üstte 4,altta 3
altı dörtlüyoruz:)

03/22/2011 09:18:00

canım bizde de durum aynı merak,keşif duygusu hakim.bu ıhhhlar -ki çoğu zaman-yemekte oluyor,mama sandalyesinde ıhhh ıhhh diyerek karşıyı gösteriyor ne varsa veriyorum yine aynı...geçici olduğunu ümit ediyor ve kolaylıklar diliyorum...

03/22/2011 09:21:00

:))Sürekli uyarıyorum ben ne istiyosa onun ismini sölüyorum ama genede ıhh ıhh çok da inatlaşıp sinir etmek istemiyorum bende kalıcı olmadığını dşünüyorum 

çünkü geç konuşmalarda doktorların bi yorumunu okumuştum her istediğini onun slemesine fırsat vermeden vermek miş yani su istiyosa suu suu diyerek telkin de bulnuyorum hıhıh :))

03/22/2011 09:44:00

yahu bizimki de mutfak delisi. gözünü açar açmaz mutfağı gösteriyor eliyle. her şeyi ellemek ve dökmek istiyor! imdat :)

03/22/2011 09:46:00

arda da banyonun kapısı ne zaman açılsın nasıl duyuyo nasıl anlıyosa kapıda bitiyo içeri girnce de sanki dışarı çıkmış parka oyun alanına girmiş gibi nasıl sevniyo yüüzndeki sevinci görüyorum gözleri parlıyo ne anlıyosa :)

03/22/2011 09:49:00

aa evet 2 numaralı alanımız da banyo. çam mak ve kurutma makinesine deli oluyor sürekli kapaklarını açıyor kapatıyor ordan küvete gidiyor içine bakıyor klozetin kapağını açıyor kapatıyor. bir kere elini daldırmışlığı da var içine :)) bir iki aydır gözü hiç bir oyuncağını görmüyor. yaramaz toplar alacaktım vazgeçtim bu yüzden şimdilik :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 ocak anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...