her istediği olsun istiyor ..

<12>

Ynt: her istediği olsun istiyor ..

03/22/2011 09:55:00

valla ne aldıysam evde öle duruyo hiç bişeyle oynamıyo ...yani tabak kaşık plastk kaplar biblolar :)yeni oyuncak kaynağımız ev .. hımm bir tek geçen hafta ikeadan şu çekiçli bişeyi çok istedi inan tututrdu resmen bi onunla oynuyo arada

mama sandalyesini ortaya çekiyo ön tabasını çıkart diyo üstüne çıkıp oturuyo iniyo üstünden bişeyler atıyo düşeni alıyo bununla vakit geçiriyo bide bu aralar :))

03/22/2011 09:59:00

ahhaha iyiymiş. bizimki daha yürümüyor mümkün değil tırmanamaz heralde :) ben de oyuncak mutfak seti almayı düşünüyorum ama oynar mı acaba?? tencere tava çaydanlık kaşık delisi. yemek yapmaya özeniyo heralde benden görüp. tencereyi alıyo önüne kaşıkla karıştırıp karıştırıp kapağını kapatıyo geri açıyo karıştırıyo sonra da gücü yetebilirse kaldırıp içiyomuş gibi yapıyo hüppppp aaahhhh diye ses efektiyle beraber :)) gerçeği varken oyuncağı ilgisini çekmez belki bilemedim.

03/22/2011 10:04:00

kesnlikle çekmez :))yani benm fikrim ben ardaya davul adım çalıyo herşeyi diye aldı üstüne çıktı tv ye yetişiyo kaldırdım hemen .yani oyuncakla oynayan çocuk gitti hiçbişeyle ilgilenmiyo ama geçici dönem diyen var inşallh :)

03/22/2011 11:26:00

:)bir tek bizimki böyle sanıyordum ben de. inatlar ,ı ıh lar (bizimki çok sinirli bir de kendini sıkıyor).bazen nasıl başa çıkıcam bilemiyorum.banyo meselesi zaten felaket kim banyoya gitse nerden duyarsın a çocuk kovanın başında bitiveriyor.günde 40 kere el yıkıyoruz.daha yürümedi ama her yere ulaşıyor dolapları indiriyor tvnin sesini açıyoayakkabılıktan ayakkabıları çıkarmaya çalışıyor.şu an annemlerde kalıyorum o kadar kişi baş edemiyorum eve geçince ne yapıcam bilemiyorum.yine de her zorluklarıyla çok güzeller canları sağolsun. Allah yardımcımız olsun

03/28/2011 12:04:00

sani benim kızımı anlatıyorsunuz ben de buradakileri okumasam heralde birtek benimki böyle sanırdım:)çok rahatladım şimdi acaba her istediğini vermek doğru mu ne görse istiyor çünkü...

03/28/2011 12:51:00

valla ne istiyosa değil belki ama veriyorum yanii.. ben sinir etme tarftarı değilim çünkü istediiği olmadı mı sinir oluyo ve bağırmaya başlıyo ..anlamıyo daha benm kızdığımı yada yapılamması gerektiğini aslında bazen çok iyi anlıyo kızıyorum geliyo yanıma yanışıyo kur yapıyo bana gül diye ama bzen de hiç olamdık bişeyi tutturuyoo valla ona hayır desem de inatlaşıyo bende elimden geldiği kadar snir etmeden dediiğimi yaptrmaya çalışıyorum oyunla unutturuyorum eline başka bişey verip unuttrmaya çalşıyorum ama başka türlü bişey yapmıyorum 

her istediğini vermek bencede doğru değil ama bunlar daha çok küçük ağlasın istemiyorum ama oda unu kullanıyo valla zor iş anacım bu çocuk yetştrmek :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 ocak anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...