İlk Banyosu?

<12>
12/14/2012 20:37:00

Kaan'ımı ilk alt komşum ilknur teyzesi yıkadı,20 günden sonra babasıyla birlikte yıkadık ve 6 aylıktan sonra da yalnız yıkamaya başladım.

İlk banyosunu kim yaptırdı? siz ne kadarlıkken bebeğinizi yıkamaya başladınız? yine ne kadarlıkken yalnız yıkamaya başladınız?

Ynt: İlk Banyosu?

12/14/2012 20:38:00

ilk banyosunu babaannesi yaptırdı göbeği düşünce 1 aylıktı babası ve ben 4.aydan sonra tek başıma yıkadım

12/14/2012 20:39:00

İlk banyosunda maaile yanındaydık,annem,anneannem,kv ve hatta kp,eşim ve ben.Bir tek babam yoktu :)) pes

12/14/2012 20:39:00

ilk banyosunu annem yaptırdı,,40ı çıkmadan ben banyo yaptırmaya başladım babası eşliğinde,, 2 yaşında da yalnız yıkamaya başladım

12/14/2012 20:44:00

İlk banyosunu büyük anneanne ve babaennesiyle beraber yıkadık. 5 günlüktü.onlar yıkadı bende videoya çektim.6 aylık olana kadar babasıyla 6 aydan sonra tek başıma yıkadım.küvete oturuyor sularla oynuyor bende yıkıyorum.banyodan çıkmak istemiyor ağlıyor :)

12/14/2012 21:09:00

ilk  banyosu 3 gnlükken annem ablam eşim kv ile yatak odamda yatağımın üstünde bebek küvetinde yaptı. annem yıkadı kv su döktü ben giydirdim:)4 ay boyunca babayla beraber aynı şekilde 4.aydan sonrra tek başıma kucagımda banyoda yıkadım.

hala da öyle yıkıyorum:)

12/14/2012 22:49:00

29 temmuz cuma dogumlu kuzum ertesi gün cumartesi günü hastaneden eve gelir gelmez hatta geldigimiz ilk anda yıkandı ananesi tarafından.. salonda küvetin içinde halası göbegini tuttu annem yıkadı.. bende videoya cektım... 

sadece ilk banyosunda agladı.. 

sonrakı her gün ananesi tek basına yıkadı..

19 gunluk olasaya kadar ananesı banyo keyfıne eşlik etti 20 günlük oldugundan beri TEK BASIMA YIKIYORUM... ekime kadar HERGÜN tek basıma yıkadım.. hergün ayrı keyıfle:) 

12/15/2012 09:38:00

ilk banyosu anane ve babanne yaptuırdı 20 günlük olana kadar çok ağlıyordu sonra babasıyla ben yıkamaya başladım ve kuzum hiç ağlamadı:D

12/15/2012 11:34:00

İlk banyosunu annanesi ve teyzesi yaptırdı 45 günden sonra annane ve kendim yıkamaya başladım. Şimdi de babasıyla birlikte yıkıyoruz

12/15/2012 11:39:00

ilk banyosunu kuzum 6günlükken hastaneden eve gelince ananesi babası ve ben tarafından yaptırıldı 2.ayından itibarende babasıyla beraber yıkamaya başladık şimdide banyoda yalnız yıkıorum :) ilk banyosunda da ağlamadı şimdide ağlamıo maşallah 

12/15/2012 16:23:00

bebeğimin ilk banyosunda bütün sülale ordaydı babanesiyle halası yıkadı bende biraz yardım ettim babası videoya çekti annanesi ise ağladı :)))))) neymiş bebek çok ağlamış oda dayanamayıp onla birlikte ağladı ( kıyamam ikisinede ya gözlerim doldu yine bak şimdi )  3 gün onlar yıkadı sonra evde tek başıma kendim yıkadım ve hiç ağlamadı kuzum

Bu arada ne maharetli kadınmışım be  kimse benim kadar erkenden tek başına yıkayan yok :)))aferin bana

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 bebeklerimiz ilkleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...