İştahsız Bebeklere Yemek Yedirmenin Püf Noktaları

<12>

Ynt: İştahsız Bebeklere Yemek Yedirmenin Püf Noktaları

01/29/2013 10:13:00

dişler yüzünden bu ara iştahsızlık diz boyu,türlü türlü yöntemlere başvurmaya başladım bende.eline oyuncak veriyorum onunla ilgilenirken ağzını açıyor hoopppp bende hemen atıveriyorum ağzına.başka önerisi olan var mı kızlar?

Ynt: İştahsız Bebeklere Yemek Yedirmenin Püf Noktaları

01/29/2013 11:35:00

Hastalık ve diş dönemlerinde yaşadığımız iştahsızlık için bazen birinden yardım alıp Ceee yaparken yedirmeye çalışıyoruz, çoğunlukla ağzını açıyor.. Bazen Ali Baba'nın Çiftliği şarkısı çok işe yarıyor.. Bazen sevdiği müzikli video clipleri izlettirmek işe yarıyor (Animal Sounds ya da Wheels of the Bus gibi) Bazen çok hararetli ama saçma sapan da olsa bir hikaye anlatmak işe yarıyor.. Bazen hiçbirşey işe yaramıyor, 1 saat sonra tekrar ama bu defa en sevdiği yiyeceği (ki böyle dönemlerde kabul edebildiği neredeyse tek şey olan 7 Tahıllı Elmalı maması) teklif ediyorum...

İştahsız olduğu dönemlerde gerçekten çok yorucu oluyor.. kendimi kötü hissediyorum ve üzülüyorum...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebeklerde Sağlıklı Beslenmeye Dair Herşey

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...