9+ isofixsiz geriye dönük otokoltuğu

12/04/2012 21:35:00

sorular kısmına başlık açtım ama sanırım asıl yeri burasıymış. çokça konuşulmuş tartışılmış bu konu, ancak değerlendirmeler güncel ve durumumuza yönelik olmadığından ben tekrar sormak istiyorum. 9 kg + için tavsiyeleriniz nelerdir. 9-18 mi 9-36 mı almalı? aracımda isofix yok, isofixli koltuk konusu bizim için kapanmış mıdır yoksa bir çözümü var mı? geriye dönük koltuk öncelikli tercih ediyorum  geriye dönük ve fiyatı 1000tl civarı olmayan (daha ekonomik )memnun kaldığınız tavsiye edebileceğiniz marka var mı?

Ynt: 9+ isofixsiz geriye dönük otokoltuğu

12/04/2012 21:52:00

uzun vadeli kullanım için 9-36 mantıklı görünmekle birlikte, erken kilodaki oturma konforu ve güvenliği aynı olmazmış gibi geliyor bana sanki. (tamamen kişisel algım bu, hiçbir teknik bilgim yok.) 9-18 aldım ben kızıma.

ben bir yıl önce araştırırken, yanlış hatırlamıyorsam mothercare'de, ileri de geriye dönük de bağlanabilen bir 9-18 kg görmüştüm, fiyatını hatırlamıyorum yalnız.. isterseniz bir sorun, uğrayabilirsem ben de sorar, bilgi veririm. :)

Ynt: 9+ isofixsiz geriye dönük otokoltuğu

12/04/2012 23:13:00

çok teşekkürler ben de sorayım mothercare'e :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Geriye Dönük Araba Koltuğu Sevenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...