2011 hazıran annesı olmayı beklerken nısanda melek annesı oldum:((

<123>
11/20/2011 20:42:00

hazıranda kızımı kucagıma alacagımı dusunurken nısan 28de kaybettım kalbı durdu nedensız ce oysa 1 ayı kalmıstı nasıp degılmıs yavruma yasamak sımdı 7 ay oldu yoklugunun ustunden ve bız ıkıncıyı kardesını dusunuyoruz babcgıyla onu saramdgımız yuregımıze kardesını sarmak ıstıyoruz allahın ıznıyle ne cok kısyle arkads olmustuk ozmanlar gıysıler besıkler telsızler herseye bakmstık neyı eksıktıkı herseyı hazırdı ama kısmet degılmıs hıcbırı allah kımseye yasatmasın bu acıyı ıns tekrar hamıle kaldıgımda yıne katılcam aranıza dualrınızı eksık etmeyın bızden...

Ynt: 2011 hazıran annesı olmayı beklerken nısanda melek annesı oldum:((

11/20/2011 20:48:00

:( Çok çok çok üzüldüm basınız sağolsun,Allah sevdiklerini erken alırmış meleğiniz şimdi eminim çok güzel yerlerdedir,böyle durumlarda ne denir bilemedim ama eminim yakında sizin için çok güzel şeyler olacak meleğinize dünyalar güzeli bir kardes verecek rabbim sizde iki kat sewgiyle sarıcaksınız onu,tüm dualarım sizinle Allah tekrar tekrar sabır versin :(

11/20/2011 20:49:00

allahım sabrını artırsın canım okurken bile gözlerim yaşardı.inş diğer bebeğini sağ salim kucağına alırsın.dualarımız seninle.geleceğin güzel annesiyle...

11/20/2011 21:15:00

çok üzüldüm buğlem. tarifi yoktur eminim hissettiklerinin. allah sabır versin. bir de en kısa zamanda bir bebek.. dualarımız seninle.

11/20/2011 21:34:00

Allah sabırlar versin,böyle durumlarda ne denir ki başka.Dualarımız seninle,Allah gönlüne göre verir inşallahhh

11/21/2011 00:09:00

hepınıze cok tesk ederım buglem kızımın adıydı ve bırde ıkzıı vardı 10 haftalıkkende onu kaybetmıstım fakat dıgerı sag dıye sevnıyoduk buna sukur demıstık ama oda nasıp olmadı doktor korunmam ıcn bıneden olmadıgını soyledı esım ben hamıleyken gıttıgı yurtdısından sadece bebgı kaybettıgıımızde gelıp gıtmıstı 2 ay once ızne geldı vebız 2 aydır korunmadık sımdı yıne gıttı ssehır dısına bakalım bu ay nolcak hayırlısıyla olur ıns.hepınızden allah razı olsun ınsan acılarıyla yasamayı ogrenıyo cok sukur kolay atlattık esımde bende daha bır yıllık evlıyız yaradn tekrar nasıp etcek ıns enazından bebklerımız melek oldu enazından bı problemımız cıkmadı bebk sahıbı olmak ıcın hıcbıengelımız yok sukur...tabı yınede hersey nasıp kısmet....

11/21/2011 01:43:00

Çok ama çok üzüldüm Allah sabır versin, dayanma gücü versin çok zor gerçekten:( Rabbim yeniden anne olmayı nasip eder inşallah , dualarım sizinle  ..

11/21/2011 07:28:00

Allah sabır ve güç versin.inşallah yeniden anne olmayı nasi edecek Allah size.dualarımız siiznle tbaiki.herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını dileirm.sağlıı günler

11/21/2011 07:52:00

Dualarım hep sizinle ve kucagınıza alacağınız guzel bebegınızle olacak. Allah kimseyi evlay acısıyla sınamasın, Rabbim size güç ve sabır versin. Göreceksiniz yavrunuzu kucağınıza aldığınızda herşeyin acısı hafifleyecek ve herşey çok çok güzel olacak

11/21/2011 15:10:00

ıns cok tesk ederım hepınızden allah razı olsun allah evlatlarınıza uzun omurler nasıp etsın ıns.ınancımızın ve sabrımızın sonunda mukafatımızı alacgımıza ınanıyorum allah hepınızın gonlune gore versın ıns.

11/21/2011 17:50:00

Başınız sağolsun.Allah sabır versin.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...