2011 hazıran annesı olmayı beklerken nısanda melek annesı oldum:((

<123>

Ynt: 2011 hazıran annesı olmayı beklerken nısanda melek annesı oldum:((

11/21/2011 18:18:00

allah sabır versin... eminim melek Buglem de  en kısa zamanda kerdeşinin gelmesi için dua ediyordur... bizim de tüm iyi dileklerimiz sizinle....

11/21/2011 19:33:00

Basiniz saolsun,zor ve uzucu bir donem,umarim en kisa zamanda saglikli bir bebegi dunyaya getirmenizi diliyorum...sevgilerimle...

11/21/2011 20:12:00

tesk.ederım ıns.24 kasım adet gunum umarım olmaz:))ve 9 ay cok guzel gecer ıns.

11/21/2011 21:31:00

merhabalar, öncelikle başınız sağolsun, çok üzücü bir durum gerçekten. İnanın sadece size yazabilmek için gruba üye oldum.
Ben ilk bebeğimi 20 haftalıkken kaybetmiştim, ve öncesinde de 1 ay kadar süren sıkı takip tahliller vs ile dolu çok kötü ve acı bir süreç geçirdim. Benim hayatımda yaşadığım en acı olaydır ve sizinde ne kadar üzüldüğünüzü tahmin edebiliyorum.
Peki sonra ne oldu,
Ben kaybettikten sonra 3 ay bir bekleme sürem oldu, toplamda da 5 ay sonra planlı olarak tekrar hamile kaldım. Amniyosentez sonuçlarım gelene kadar da eşimle hiç sevinemedik, ama neyseki sonuçlar olumlu idi.
Tekrar hamile kalana kadar ki sürecimde pek keyifli geçmedi, ağlamadığım,  hatırlamadığım tek bir gün bile olmadı. Kaybettiğim gün aynı zamanda evlilik yıldönümümdü, bir daha hiç kutlamadık, içimizden gelmedi.
Yaşadıklarınız kolay değil gerçekten ama bozmayın moralinizi, benim şu an gayet sağlıklı iki çocuğum var, onları hep bu yaşadıklarımın ve o dönemki dayanma gücümün bir ödülü olarak görüyorum.
O dönem etrafımdaki insanlar , yakın uzak, tek tek anlatmaya başlamıştı kendi acı hikayelerini, çok şaşırmıştım ne kadar çok insan yaşamış benzer olaylar diye, nitekim benden 1 ay sonra da başka bir arkadaşımın başına geldi benzer bir şey, onunda şu an bir oğlu var.
moral önemli, paylaşmak çok önemli, içinize atmayın, anlattıkça rahatlar insan.
Bu ay olmasa önümüzdeki ay olur, bir bebeğin geleceği varsa gelir, yoksa da gelmez sizin hatanız değildir.
Umarım önümüzdeki yıl yeni doğan bebeğinizle ilgili sorularınızı yanıtlıyor oluruz, size tekrar çok güzel bir yeni hamilelik ve mutlu bir bebek dilerim.

11/22/2011 23:10:00

canımm cok tesk.ederım allah razı olsun ben derdıme buyuk derdım daha buyuk dertlerı gorene kadar benım facede bır grubum var ve 38 ksııyız hepımız bebeklerımızı kaybettık 5tane hamılemız var BEN BUGUN HASTLANDIM:(kısmet degılmıs esım malesef shır dıısında ve ocaga gelcek hayırlıısı dedıgn gıbı gelecegı varsa gelır elbet bıgun gelır hayırlı zamanda hayırlı bı evlat olarak gelsın ıns allah sızınkılerede uzun omurler nasıp etsın...

11/22/2011 23:19:00

Kelimeler yetersiz kalıyor böyle durumlarda. Allah başka acı göstermesin, başın sağolsun :(

11/23/2011 12:16:00

tesk.ederım zeynepcım allah sızınkılere uzun omurler nasıp etsın ıns.

11/25/2011 15:21:00

Merhaba. Benim çevremde de o kadar çok arkadaşım doğuma çok az kala kaybetti ki meleğini. Allah sabır versin öncelikle. Bir de biliyor musun kayıplardan sonraki bebekler hep diğer cinsiyetten oluyor. Kayınvalidemin de ilk bir kızı olmuş, 6-7 aylık doğmuş ve yaşamamış. Sonra eşim doğmuş.

İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsın ve bebeğini kucağına sağlıkla alırsın. :) güzel haberlerini dört gözle beklicem.

Ben de 2 yıldan sonra hamile kaldım, o dönemi çok iyi bilirim ama akışına bırak, o zaman hemen oluyor. ;)

11/25/2011 15:34:00

Başın sağolsun :(Ne zordur evlat acısı.Doğmamış da olsa evlat ya,bir parçan senin.İçinde olduğunu bilmek bile yetiyor annelik duygusuna.Dilerim hayırlı bir zamanda tekrar hamile kalırsın.Hayırlı zamanda hayırlısıysa olsun inşallah....

11/29/2011 10:25:00

cok tesk.ederım hanı dogmasada dıyolar ya ınanın anlamdım dogsamı kotuydu yoksa boylmı tek bıldgım kocman buyumus bır bebgı doguryosunuz tek fark dıgerlerı aglarken onun sesıınn cıkmaması ogun tas kesılıyosunuz odanızda sız tek yatrken herkez yanında bebgıyle yatıyo korıdorda dolasırken sıkıntıdan bebek seslerıyle ınlıyo kulaklarınız...basıma geln onca seyden sonra enbuuyk acı evlat acısıymıs dedım...daha kotusunu bılmeden allah kımseye daha kotu acılar ysatmasın herkeze hayırlı uuzn omurlu evlatlar nasıp etsın hepınızden allah razı olsun...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...