2011 hazıran annesı olmayı beklerken nısanda melek annesı oldum:((

<123>

Ynt: 2011 hazıran annesı olmayı beklerken nısanda melek annesı oldum:((

11/29/2011 10:30:00

başın sağolsun çok üzüldüm allah sabrınıu versin.çok zor gerçekten.en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz..

11/29/2011 17:17:00

tesk.ederımsınemcım ıns dualrınızı esırgemeyın benden bu sene bende bebk sahıbı oluyum

11/29/2011 22:31:00

Allah tekrar yaşatmasın..enn yakın zamanda sağlıklı,uzun ömürlü bir evlat nasib etsin Allah..
elbette,hayatta en büyük acı evlat acısıdır,kimse yaşamasın..

11/29/2011 22:36:00

Allah tekrar yaşatmasın..enn yakın zamanda sağlıklı,uzun ömürlü bir evlat nasib etsin Allah..
elbette,hayatta en büyük acı evlat acısıdır,kimse yaşamasın..

12/05/2011 13:44:00

allah sabır versin başın sağolsun canım evlat acısı gerçekten çok ağır ben 2 kere yaşadım acısı hala içimde şuan bile ağlayrak yazıyorum ilk bebeğim 4 aylık 2.si 2 aylıktı allah sabrını  veriyo bişekilde katlanıyosun ama insanlar o kadar acımasızki ikinci kaybımdan sonra 1sene korunduk daha sonraki 1 senede korunmadığımız halde çocuğumuz olmadı allah nasip etmeyince olmuyo işte ama insanlar bunu anlamıyor herkes bebek yapmamızı öğütlüyodu                                                                                                                bikeresinde eşimin bi akrabasının gelini doğum yapmıştı tebriğe gittiğimize orda birisi çok üstüme geldi hatta hamile olduğumu göbeğimin çıktığını söylemişti çok üzülüp çok ağlamıştım çocuklu ortamlara girememiştim                                                                              bu olaydan 6 ay sonra hamile kaldım bebeğim için hiç hazırlıkyapadım kaybedmekten çok korkuyordum 9 ay boyunca ağlamıştım kızım çok hareketliydi zor bi hamilelikti ama o hareket ettikçe mutluydum içim rahatlıyodu                                                                                         ilk bebeğim erkekti adını bile koymuştuk yaşıtlarını gördükçe içim acıyoşuan ikinci sınıfa gitçekti onu çok özlüyorum kızıma sarıldıkça oğluma da sarılıorum oğluma hiç sarılamadım kucağıma alıp kokusunu içime çekemedim şimdi kızıma sıkı skı sarılıyorum kokluyorumöüyorum  allah bi daha yaşatmasın  hiç kmseye böyle acı vermesin                           sabret arkadaşım umudunu kırma herşeyin bir zamanı var biz ilk önce acısını yaşadıkki anne baba olmanın mutluluğunu güzelliğini  değerini daha iyi anlıyoruz

12/06/2011 21:51:00

tesk.ederım ıstıklalcım allah evladına uzun omurler versın ınsallah evet haklısın ınsanlar cok acımasız bebegımı kaybettıgımde sankı ınaıdna yapar gıbı bassaglıgına bebklerıyle gelen oldu oda yetmedı bagıra bagıra cocuk sevdıler evımızde bız kahrolurken onlar bebıklerının keyfını cıkardılar bızım acımızın ustune cıkarap oda yetmedı hergun kucagıma bebklerını uzattılar sev dıye ben kımsenın bebgını sevemıyorum ıcımden gelmıyo nedense sadece benım gıbı evladını kaybetmıs bıde gercekten ıyı nıyetıne ınandıgım ınsanların bebklerını sevebılıyorum ınanıyorumkı olcak bıgun ama zamanı gelınce bız korunmuyoruz ama olmadı ıkı ay denedık zaten esım gıttı sımdı ama herkez soruyo hamıle kaldınmı dıye kalsamda dememkı artık karnım cıkınca kendılerı analsın ama ben demem kımseye hamıleyım dıye kaybederım dıye degıl ama demem ılkınde cok heveslendık herkeze soledık hep dıldeydık ama kısmet olmadı bukez varsın bılmesın kımse....sanırım haklıısn bıze bu acı verıldıkı kıymetını daha ıyı bılelım dıye kader ıste ....

12/06/2011 21:51:00

tesk.ederım elıfcımm amin kımseye yasatmasın allah evlat acısı....

01/03/2012 15:57:00

Çok üzüldümmmm, inan okurken elim ayağım buz kesti. Allah herşeyin en hayırlısını verir, bunda da bir hayır vardır, tüm güzellikler seninle olsun. Ümidini kaybetme :) 

01/05/2012 17:37:00

aycı sınem cok tesk ederım 2012 guzel gececeık ınanıyorum buna cok tesk ederım desteklerınız ıcın allah razı olsun

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...