Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

07/29/2011 13:58:00

berraak? burdaymışsın :) bir şey soracaktım ama denizdedir herhalde diye düşünüyordum.
şimdi. güzel kızın nefes'in bir karede çoklu fotoğrafları var ya, hikaye gibi duran hani :) oğlumun da olsun istiyoruuum :) hangi programda yapıyorsun, adı nedir o işlemin?

07/29/2011 14:02:00

saol berrakcım zaten aliya ömer de nefes gibi olumlu bi çocuk ( anneden geçio sanırım :)) ağlamıo huysuzluğu yok ben merak ettim daha önce bu kadar yapmadan durmamıştı. demek normal 2 gün yapmaması iyi bari kilo tutuodur belkim :)))

07/29/2011 14:02:00

saol berrakcım zaten aliya ömer de nefes gibi olumlu bi çocuk ( anneden geçio sanırım :)) ağlamıo huysuzluğu yok ben merak ettim daha önce bu kadar yapmadan durmamıştı. demek normal 2 gün yapmaması iyi bari kilo tutuodur belkim :)))

07/29/2011 14:03:00

ekangal aynı fikirdeyim seninle. bende elimi çabuk tutayım.babamızın el bileği çatladı o bir iyileşsin sünneti ayarlayalım. inşallah lokal olur hadi  bakalım sağlıkla inşallah!

07/29/2011 14:05:00

Berrak tulum giydirmezsem soğuktan donarak gider 20 derecede calistirip yorganla yatıyoruz biz haliyle onun üstünü örtmem gerekiyor geceleri. tgündüz 25 derece yapıyorum O zaman üzerine hicbisey ortmuyorum.bir De tüm gün klimalar hiç kapanmıyor . Evim buzhane gibi:) dışarısı 40 kusur derece klimayı kapattığımız. Anda ev fırın gibi oluyo.Gece uykusu önemli olduğu için üşümesin istiyorum . Bazen yüzü buz gibi oluyo. Ben donarken onu duunemiyoeum. Şimdi samsundayiz. Yazlık deli esiyor teo nun üstünde askili body bahçede uyuyor. Burda çok rahatiz

07/29/2011 14:05:00

inşallah, siz hangi şehirdesiniz ceyla

07/29/2011 14:19:00

inanççç bizim içinde serinle :) doğal esinti gibisi yok klimaya muhtacız ama sanki havasız kalıyo gibi oluyorum içim daralıyo dış dünyayla ilişkim kesimiş gibi hissediyorum :)

ekangal biz izmirdeyiz siz?

07/29/2011 14:22:00

istanbul :) düşündüğün bi hastane var mı die sorucaktım da :)

07/29/2011 14:23:00

:) tühhh! bende sana sorcaktım :)

07/29/2011 14:32:00

:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...