Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/02/2011 04:19:00

BERRAK bir zaman sonra ağlamaları bağırmaya dönüşecek. Avazı çıktığı, ses tellerini kullanabildilği kadar bağıracak. Cok keyifli oluyor. Evde ağlamayan, isteklerini (beni kucağına al) sesleriyle -yeni öğrendiği- ifade eden bir minnoş :)

08/02/2011 04:35:00

Amaan kaç sayfa geri gittim, tüm yazılanları tekrar tekrar okudum

Nerede su herkesin blogunu yazdığı yer bea!!!

Yeniden yazın kızlar :)

Emzirirken okuyorum, hepinize öpücükler :)

08/02/2011 12:54:00

cerende ağlamayı öğrendi, istediği olmasın bi ağlıyor ki titreye titreye, numaracı...şimdide yan yatmaya başladı popişini ısırasım geliyo

08/02/2011 13:18:00

geçmiş olsun dilekleri için çook teşekkür ederiz :))

fiziksel olarak iyileşti ama huysuzluklar daha geçmedi resmen huyu değişti oğlumun sakin çocuk çıldırık kucak mayyağı bişi oldu, şimdi yeniden yavaş yavaş kendi kendine kalmayı öğretmeye çalışıorum :))

08/02/2011 13:18:00

geçmiş olsun dilekleri için çook teşekkür ederiz :))

fiziksel olarak iyileşti ama huysuzluklar daha geçmedi resmen huyu değişti oğlumun sakin çocuk çıldırık kucak mayyağı bişi oldu, şimdi yeniden yavaş yavaş kendi kendine kalmayı öğretmeye çalışıorum :))

08/02/2011 13:24:00

banada sünet ettir daha uysal olur dediler.

08/02/2011 13:28:00

eet anneannesinin de hala umudu var :D ama yaraları daha iyileşmedi tam olarak, ondan sanırm bide ilk gün ağladığı için hep kucağımda uyuttum ondan da alıştı sanrım.

08/02/2011 13:35:00

arkadaşın bebişinde fıtık çıkmış hem snnet hem ameliyat oldu daha 4 aylık   oldu olmadı narkoz yedi yavrucak hiç cesaretim yok ben nasıl yatırcam yaa

08/02/2011 14:03:00

biz lokalle yaptırdık bende hiç istemedim uyuşsun. zaten sezeryanla oldu bidaha ilaç değmesin oğluma istemedim. ama acele et derim ben byüdükçe genel olma ihtimali artıo die biliorum

08/03/2011 03:21:00

Ah bu sünnet mevzusu beni de huzursuz ediyor. Bakalım belki bu kıs yaptırırım. En uygun zamanı da bilmiyorum. İlk hafta olacaktı hayalimde ama ilk hafta sut gelmedi, mama yetti mı yetmedi mı bebek iyi mı derken gecti gitti.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...