Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/20/2011 15:47:00

hoşgeldin seroshh..biz hamileler grubuyduk..bebeği doğan taşınıyor bu gruba:)sıradakiler özge,berrak,seden.......:=)

04/20/2011 16:12:00

Berker koyduk adını. Beklan Nilüfer arası isim seçti babası oğlumuza.

Göbeği düşmedi beni çok ürkütüyor. Vücudunda açık yara gibi Off of.

04/20/2011 17:31:00

ben bebeğe hi bakmadım,hiç altını almadım düşene kadr..ciddi bir göbe fobim vardır..hastalık seviyesinde..benim daha çocukken annnem ilerde hamile kalınca yandık derdi..yanımda göbek lafı edilmezdi..ama evlat oluncaa????

04/20/2011 18:45:00

bana doktorum 23 gün sınırımız var demişti..göbeğin kaç günde düştüğü bağışıklık sistemi hakkında bilgi verirmiş doktorlara.. doğal iltihap yöntemi ile düştüğü içinmiş bunun sebebii.bana

"yıkayabilirsin ama su kaçırırsan bu göbeğin düşüş süresini uzatabilir..bu da ilerisi için yorum yapmak açısından bizi yanıltır"

demişti..o yüzden yıkamamı tembihlemişti..bizim ki de düştü ertesi gün yıkadık bir ertesi gün de mevlüdümüz vardı zaten..tamm sıralı oldU:)))

04/20/2011 19:52:00

ah ben de..o göbek yüzünden kucağıma almaya korktumm..

04/20/2011 21:28:00

Kızlaaaar!!!

Göbüş düştü   :)

04/21/2011 08:23:00

hadi gözün aydın nilüfer artık rahat hareket edebilirsin..bu arada berker ismi güzelmiş:)

04/21/2011 09:33:00

Ohhhhh..sen de rahatladin

04/21/2011 11:18:00

nilüfer gözün aydın cnm benim kızın 19. günde düşmüştü cnm.insan dediğin gibi elleyemiyor bakamıyor.benimde düşene kadar annem aldı altını falan..bu arada gaz sancısı var evet bizdede..kızım emdikten sonra nadiren ağızdan gaz çıkarıyor ama genelde aşağıdan...aşağıdan gaz çıkarana kadarda epey bir ıkınıyo yavrum...kakasını yaparkende tabii..şu çörek otu tarifine gelince günde kaç kaşık veriyosunuz.bide hakkaten ağır olmuyor mu...elma yağı demişsin inanç onun faydası varsa onu da deneyecem...
bi de benim kızımın yüzünde minik sivilceler çıktı ya...sütümüde sürüyorum ama geçmedi...ona cnm sıkılıyorr...acaba ellerini yüzüne sürdüğü içinmioluyo...elleri yukarda olmadan uyumuyo.çıkarana kadar ıkına ıkına uğraşıyor...yüzüne sürtündüğü için olabilir mi kii...

04/21/2011 11:28:00

Gokdercim herseyimiz ayni.1..Ben sormustum meryeme 3 damla demisti.2.elma yagi kesinlikle coook faydasini gordum Ben.Valla cikardigimiz seslerden iyi ise yariyor diyebilirim;)3.bizde de cok cikiyor.doktor cok normal beslenmeye vucut alisiyor.dogal allergic tepkidir kendiiginden gecer dedi..

Az once kasintilqrima dayanamayarak doktorumu aradim.Dogum sonrasi ped allerjisidir dedi.travecort krem ve amerikan bezi onerdi.ped kullanma dedi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...