Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/06/2011 15:49:00

Ay ne karıştirmisim ya hu!?!

08/06/2011 16:07:00

a-c-d hepsi bi arada multı tabs.demirede ihtiyacımız olacaktır.bembeyaz ve eli ayağı buz gibi kansızlık olabilir ama ölçüm yaptırmadan kullanmıycam.ben doğumdan sonra iki kutu daha bitirdim bebişede vercez büyük ihtimal

08/06/2011 16:23:00

ahh bir de d-vit vardı değil mi? bıngıldağı kapanmasın diye d-vit'i de kestik, yani öyle dedi doktorlar & ebeler. biri de "pek de ilgisi yok ama keselim yine de" dedi hatta, bu nedir ki :-S
biz hiçbir şey kullanmıyoruz yani şu anda. çarşamba günü bakalım bi yeni doktorumuza, o ne diyecek.

08/06/2011 18:20:00

D vitamin olarak d- vit hala veriyorum.bazen haftanin 3 gunu vermedigim de olabiliyor.yani cok siki tutmuyorum bu idi.Demir surubuı vermek çok istiyorum aslında .ama daha önceki yazımda dediğim gibi paraben korkusu var..doktorum hayatı bpa free,ilaca hayır,olabildiğince anne sutcu ,parafree tarzı bir doktor.Pazartesi mail atacağım bakalım Demir ilacı için neler söyleyecek..burdaki bir kaç doktor tanıdığıma da danışacağım.bakalım kimler neler diyecek!!:((

Yeni kararsızlık donemim hayırlı uğurlu olsun...:(ve bir an önce gitsin....

08/06/2011 18:49:00

İnanccigim haber bekliyorum o zaman. Ben de 12 Nisan'da gidiyorum Dr.a. Soracağım demiri vb.

Burcucugum dvit i kesmek yok demişti Dr. Tekrar danışayım.

Berrak leblebi gibi benzetmene bayıldım :)

Ekangal-pardon adını bilmiyorum- multi tapsa 6. Ayda başlayacağız bız.

Opucukxxcc

08/06/2011 19:43:00

benımde aklımda demır ılacı var hep zıra hamıleyken yerlerdeydı benım kan degerım ve her gun kullanmıstım annede varsa kansızlık bebektede olabılıyormus ama damardan kan alıyorlar kan sayımı ıcın dıye söylemıyorum nasıl olsa 4. ayda saglık ocakları verıyor

08/07/2011 11:20:00

d- vit ilacını bizim sağlı ocağındakiler 1 yaşına kadar mutlaka kullan dediler..bıngıldağı kapanır çabuk dediler...ona dikkat etmeye çalışıyorum...demir ilacı konusunda kafamı karıştırdınız ya...doktoruna soran bizede bilgi verirse seviniriz.

08/07/2011 12:21:00

Bebeklerimizin arasında ay farkı var ama benim dr benim demir ilacını kullanmamın şuan için yeterli olduğunu, emerek onunda faydalandığını ifade etmişti. Kendisi demir ilacı kullanan var mı??

08/07/2011 12:22:00

devit-3 kullanıyoruz toprak için günde 1 kere 3 damla.

08/07/2011 13:51:00

Ben hamilelik sonrası hiç demir vb kullanamadım. Karaciğerim iflas etmişti çünkü. Hala hiç ilaç yok. Alkol ve deniz mezesi de yasak. Berker sadece D vit alıyor. Kan sayimiyla birlikte ne olur bilmem.

Ne zamanmış kan sayimi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...