Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/09/2011 08:06:00

bizde aynı napsak geçmiyor mikostatin verdi dr onuda kusuyor dilinde gezdiremeden höpp yutuyor bi faydası yok .artık bıraktım her gün karbonat nereye kadar

08/09/2011 09:16:00

bizde de pamukçuk vardı ve o dönem çok huysuzlanmıştı oğlum. doktorumuzun önerisiyle bir çay bardağı sodaya bir çay kaşığı karbonatı karıştırıp dilinin üstünü sildik geçti. yine de zaman zaman siliyorum hala. bir de özellikle emdikten sonra su vermeye çalışıyorum ki ağzında kalan süt pamukçuk yapmasın.

08/09/2011 16:54:00

geçmiş olsun kızlar... inşallah atlatırsınız.. grubumu kaybetmiştim buldum ne güzel :)
doktora kontrole gittik. bu sefer izin verdi her ögünden sonra 1 tatlı kasıgı su veriyorum, ama oda sıcaklıgında benim ictigim damacana su, olur mu siz ne veriyorsunuz?
bir de ben biberonu almayınca kasıkla icirmiştim zamanında çok güzel içti. nuby nin ikili kasıgıydı sanırsam... ben medela kullanıyorum. süt sagma makinesi ile biberonda vermişlerdi. bir de ilaveten calma var ama onu denemedim henüz.. kasıgı dene mutlaka...

ben bu sitede bir anneden trukid günes kremi aldım 30 faktor, ama doktor dun en az 50 kullan dedi. bu markayı duymamıs. eczacımıza sordum, o da duymadım dedi. sonra netten arastırdı, tamamen organik dedi. kimyasal koruyucu yok dedi ben karsı degilim olmalı dedi.. falan ffilan. inanc ta trukid önermişti bu sitede de baktım, bayagı bir yerden iyi not almıs ama duyan yok.. ben ne yapayım simdi bunu mu kullanayım 50 faktor mu alayım. kafam karısık oldu iyiceneeee...

ipek kontrolde 59.5 cm cıktı. benim gibi 1.75 boya 40 numara ayaklara sahip bir anneye göre biraz fazla cıtı pıtı değil mi?

08/09/2011 17:12:00

Ben iki urun arasinda kalmistim.trukids ve la roch posay...50 faktorler icin kimyasali Bol diye almadim.trukids kullan derim.Ben sadece erikli pet sise su veriyorum cece.buzdolabinda olmadiktan sonra kapagi ac ve icir...Ben oyle yapiyorum.suyu kasikla ya da sulukla veriyorum.suluk olayina cok alisamadi:)) denemeye devam:)

08/09/2011 17:18:00

Drumuza attigimiz maile istinaden Cvp geldi..birazi soyle

6. Aya kadar comformil 1 devam. demir damlasini kesinlikle baslayin . Hipp ve aptamil kasik mamalari ayinz uygun ve kavanoz mamalarini verebilirsiniz siz kendinizde elma seftali verebilursiniz devit devam edin motor olarak anlattiklariniza gore cok ileri durumda ve sizde dogru yoldasiniz gorusmek uzere iyi gunler

Yanii demoire basliyoruz.gozumuz aydin..baska 4 dr a daha sordum aynisini soyledi.cok onemli demir dediler.hadi bakalim hayirlisi

08/09/2011 18:50:00

hahahahhihihihhohohohoho.... berrak ın yazdığı erikli suyu, inanç pet şişe diye açıklama getirene kadar kompostu eriği sanmıştım :))))))))

08/09/2011 19:24:00

Allahim yarabbim:) guldurdun beniiiii:))

08/09/2011 19:58:00

kızım tarçın koklatıyorsun, erik kompostosu mu vermeyeceksin :)

08/10/2011 09:43:00

Berrak doktorumuz uzun bir suredir goremedigi icin 2 aydir neler yapabildigini yazdim.Donebilmek,yuzustu durabilmek,el kemirmesi,snav pozisyonunda kafasini arkaya dondurebilmesi ve ya tavana falan bakmasi,ellerinden tutunca kalkmasi,konusmalara tepkiler vermesi,konusur  gibi sesler cikartmasi ve bunun gibi yapabildigi hareketleri yazmistim.Bu iki ay icin  yapmasi gerekn hareketleri yapiyormus...Ilk once cocugun durumunu anlattim sonra oneri istedim...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...