Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/10/2011 11:14:00

maşallah teo cum sana...cerende yan dönebiliyordu bu gün bi baktım yüzüstü dönmüş..kolunu alttan kurtaramıyordu oysaki... çok şaşırdım...bizde ellerini tutunca kalkıyor ve yüzüstü durabiliyor etrafı inceleyebiliyor...ne kadar mutlu oluyorum bu hallerine...her keşifleri harika...

bir de ben sorayım bu erikli suyun diğerlerinden farkı ne neden erikli...acaba

08/10/2011 11:49:00

bi tek erikli su depozito parası istiyo ::)))

08/10/2011 11:51:00

hadi ya...

08/10/2011 11:57:00

berrak ben kaynatmıyorum.pet şişedeki suyu kullanıyorum uzun zamandır..

08/10/2011 12:18:00

yeğenim sudaki mikroptan hastalanıp ishal ve kusma belirtileriyle hastaneye yatıp 2 gecede hastande kalmıştı. daha 1 yaşındaydı. o zaman bile kaldırmadı bünyesi sudaki mikrobu. sudan çok şey olur yani dikkat etmek lazım

08/10/2011 12:18:00

yeğenim sudaki mikroptan hastalanıp ishal ve kusma belirtileriyle hastaneye yatıp 2 gecede hastande kalmıştı. daha 1 yaşındaydı. o zaman bile kaldırmadı bünyesi sudaki mikrobu. sudan çok şey olur yani dikkat etmek lazım

08/10/2011 13:11:00

Zaten doktorlar sebeke suyunu kaynatip dinlendirmeden vermeyin diyolar.pet siseler damacana gibi degil tek kullanimlik oldugu icin oneryolar.erikli gibi minerali yuksek olan suyu ise kaynatmaniza gerek yok tum iyi mineralleri kaynatarak olduruyosunuz diyor.Ben iki ay erikliyi bile kaynattim.AMA 3. Ayda kaynatma isinin mineralleri vermedigi icin bebege biraktim.doktorum da oyle soyluyor,diger doktorlar da,burda sordugum bir cok Anne de..

08/10/2011 14:43:00

4 aylık olduk hala kusuyo

08/10/2011 14:51:00

asla problem yapma umutberk eer fışkırtarak kusmuyorsa problem yok ömerin doktoru öle dedi. o fışkırtarak kusmada günde 3-4 defa olursa problem demek. bazı bebeklerin huyu öle olabiliyor. 1 hafta çok kısa bi süre bişi sölemek için bence. öle devamda edebilir bi süre sonra geçedebilir.
hayra yor :) belki de sütün çok güzel ve yağlıdır bebiş zor sindiriodur. iyi düşün iyi şeyler olsun. sana bol bo lçamaşır çıkar tabi en fena yanı o :))

08/10/2011 14:59:00

tabiki sindirim sistemi ancak alışıo. muhakkak yan yatır!!! kusmakdan daha önemlisi kusmuğunun boğazına kaçması allah kırusun!!! yan yatır sırtına bi destek ver, çamaşır olayı içinde ağzına denk gelen yere ağız mendilini koy.

bu kadar minik bebeği yastıkla mı yatırıosun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...