Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

08/12/2011 10:27:00

Ben de dogdugundan beri unibaby kullaniyorum.acigi pamuk isini beceremedim ki mithercarein kare seklinde olanlarindan da aldim,makyaj temizleme panuklari her biseyi yaptim..acigi galiba beceriksizim.:(arada bir pampers huggies de kullaniyorum...

08/12/2011 10:33:00

bez alırken yanında pampers vermişler kullansammı bilemedim .

08/12/2011 10:33:00

bez alırken yanında pampers vermişler kullansammı bilemedim .

08/12/2011 11:28:00

Bende ıslak mendil kullanmayanlardanım.Doktorumuz kullanmayın dedi(kızlar için özellikle önermiyoruz dedi),kullanmadım.Oysa e-bebek ten kampanyalı 40 paket unibaby yeni doğan almıştım,çekmece bekliyor.3 ayımız bi bitsin bakalım :)

2 gündür hava serinledi Bursa da,kızım daha rahat uyuyor.Ceyla nın yaptığı gibi mamayı azaltma çalışmalarındayız sık sık emiyor Asya.O nedenle mi bilmem emziği sadece uyurken alıyor,2-3 dk emip çıkarıp dalıyor uykuya :)

Ya tv de reklamları olan şu H2O X5 i deneyen yada kullanan var mı?Çok alasım var;deterjansız,kimyasalsız temizlik fikri çok daha cazip bebiş geldiğinden beri

08/12/2011 11:31:00

ben genital bölgeyi bile unidogan la siliyorum. bak simdi kafamı karıstırdın seden... zaten yapamıyorum oraları tam. çok çetrefilli!!

08/12/2011 11:33:00

ben de pamukla siliyorum evdeysek ya da yıkıyorum popişi yazın...dışarıdada ıslak mendil johansıs baby, yazamadım da..kullanıyorum..çok şükür pişik olmadı ya

08/12/2011 12:54:00

gazı olunca emmek istemiyor 4.aya geldik hala gaz var.ama oyun halısında kendi kendine dönüyor ıkınıyor gazını kendi çıkartıyor.yüzüstü durunca çok mutlu.
arda sürekli kusuyor.kusma sebebi kakasını rahat yapamadığı için çok zorluyor kendini ve kusuyor.bende şişkinlik varssa bebişşte  de gaz oluyor.bugün melissa ve anason içmeye başlıycam.deneyerek öğreniyoruz

08/12/2011 12:58:00

ben gaz konusunda rezenenin faydasını gördüm arzu..ama erkek çocuklar daha gazlı oluyor diyorlar...samsimplex diye ilaçın faydasını görmüşlerdi inançlar..onlar sana bu konuda fikir verebilirler

08/12/2011 13:26:00

bende bi şişe sab bitirdim.2 hafta kadar iyiydik tekrar başladı .sorun yediklerimde galiba p.tesi kontrol var bakalım hayırlısı

08/12/2011 13:28:00

ilk iki ay ıslak mendil kullanmayın derim arkadaşlar. 2. aydan sonradoğal olsun derseniz en doğalı unibaby. İçindekilere bakarsanız görebilirsiniz. Huggies yenidoğan alıyordum doğal diye bugün içindekilere bi baktım yok yok hep kimyasl maddeler var.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...